Nejúspěšnější škola MČR 2011 a 2012; absolutní vítěz Czech Open 2013,2015,2016; vítěz TOP TEN LIGY 2015

Zkoušky na vyšší pásky a technický seminář s Velmistrem Hwang Ho-jongem

Ve středu 1.6., přímo na Den dětí, se v našem frýdeckomísteckém oddíle uskutečnily dlouho očekávané zkoušky na technický stupeň kup. Celkem se jich zúčastnilo 42 dětí! Trenéři na tyto zkoušky své svěřence intenzivně připravovali více než dva měsíce, proto nepochybovali o jejich výkonech a následném úspěchu. Nicméně z řad mládeže byly znát stopy nervozity a své trenéry bombardovali různými dotazy už od samotného vstupu do areálu 8.ZŠ. Po převlečení a pár zapomenutých páscích ( 🙂 ) proběhl nástup, pořádná společná rozcvička a všichni mohli s napětím očekávat zkoušejícího.

Tím byl Velmistr prof. Hwang Ho-jong, IX.DAN, hlavní instruktor pro ČR. Pana Velmistra doprovázel nový prezident Českého svazu Ing. Marek Lazor, IV.DAN. Vetšina z dětí se s panem Velmistrem ani panem prezidentem ještě neměla možnost setkat a vyvolalo to v nich o malý stupeň nervozity navíc.

Zkoušky proběhly v rychlém spádu, děti předvedly své nejlepší výkony a všem se podařilo úspěšně zkoušku na vyšší technický stupeň (neboli vyšší pásek) složit. Nejlepší výsledky z každé skupiny budou oddílem odměněny páskem zdarma nebo dobrotou. Trenéři byli s výsledky spokojení a také mohli vidět, čemu je potřeba se na trénincích více věnovat a na čem po prázdninách pracovat.

Po zkouškách se konal s panem Velmistrem ještě technický seminář od 2.kupu (s možností účasti i 3.kupů). Účast byla velmi hojná, sešlo se zde cca 50 cvičenců ze všech moravských oddílů, kteří naplnili tělocvičnu do posledního místa. Celý seminář byl zaměřen na základní techniku. Řady zaplnili také téměř všichni frýdeckomístečtí trenéři, ale i spousty našich modrých a červených cvičenců. 🙂 Ve 20:00 byl seminář závěrečnou fotografií ukončen a účastníci se rozjeli do svých domovů.

Moc gratulujeme k posunutí Vaší taekwondo životní cesty směrem dopředu a budeme se těšit na další zdokonalování a zábavu na trénincích!

Trenéři TKDFM!

002 009 011 019 026 046 053

Zrušené tréninky (státní svátky, prázdniny apod.):

– od 14.12.2023 do 1.1.2024 jsou tréninky na všech pobočkách zrušeny (FM, Palkovice, FNO) – Vánoční prázdniny

Videosestřih o TKDFM

INFORMACE, NOVINKY, PŘIPRAVOVANÉ AKCE

Chcete-li dostávat upozornění ve formě zprávy v aplikaci What's Up přidejte se pomocí QR kódu níže do naší skupiny a buďte stále v dění :-).

What's Up

PRO NOVÁČKY

Řádná online registrace nového člena do našeho oddílu zde na tomto odkaze :

 portal.taekwondo.cz/register/frydek-mistek