Nejúspěšnější škola MČR 2011 a 2012; absolutní vítěz Czech Open 2013,2015,2016; vítěz TOP TEN LIGY 2015

Kalendář

Bře
30
So
IPPON CUP 2019
Bře 30 @ 08:00 – 18:30
Koordinační informace
  • Společný sraz a odjezd v 7:45 u 8.ZŠ (kdo má vlastní dopravu může dojet na místo v 8:15 – hala Cingrova 1627/10, Ostrava )
  • Oficiální konec závodů dle propozic je ve 20:00 (ze zkušeností z minulých ročníků okolo 18h), dětí do 8 let budou mít dle propozic odzávoděno již ve 14h
  • Kdo nemá vlastní dopravu pojede s trenéry autem, návrat budou jednotlivé posádky řešit dle situace individuálně. Rodičům předáme kontakt na osobu řidiče.
  • Koučové (trenéři): Filip Gavlas (603 591 642), Kateřina Kolářová, Adam Kratochvíl, Adéla Moravcová
  • Co s sebou: dobok, pásek, případně chrániče (od zeleného pásku výše), svačinu
Průběh závodů
  • 8:00 – 9:30 – registrace závodníků (naše závodníky budou na místě registrovat naši trenéři)
  • 10:00 – oficiální zahájení (společný nástup závodníků)
  • Jednotlivé kategorie a disciplíny se budou v průběhu dne rozjíždět na jednotlivých rinzích, kde budou k dispozici naši koučové. I přesto je potřeba, aby si děti hlídaly své kategorie a v případě, že je vyhlasí na zápas, aby nastoupily co nejrychleji. 
  • Přesný harmonogram bude k dispozici na místě po registraci.
  • Závodů se účastní okolo 200 dětí.
Závodní disciplíny
  • Sestavy
  • Matsogi (boj) – bílý až žlutozelený pásek = boj s pěnovou tyčí, zelený a zelenomodrý = pointfighting, modrý a vyšší = sportovní boj
  • Tukgi (speciální techniky) – do 8 let kopy na rychlosti (20s každá noha), ostatní kop do výšky na lapu nebo desku (st. žáci)
Dub
1
Po
Mistrovství Evropy 2019
Dub 1 @ 11:00 – Dub 8 @ 18:00

Místo: RDS Stadium, Rimini, Itálie

Kvě
10
Mistrovství České republiky „kup“ 2019
Kvě 10 @ 11:00 – Kvě 12 @ 17:00

Kvě
25
So
Sonkal OPEN 2019
Kvě 25 @ 08:00 – 18:30

Čvn
8
So
1. kolo celorepublikového testování členů STM
Čvn 8 @ 08:00 – Čvn 9 @ 16:00

Dne 5.4.2019 jsou z technických důvodů (oprava vodovodního potrubí) zrušeny všechny tréninky!

I.TAEKWONDO PLES (2.ročník)

Videosestřih o TKDFM

Kalendář akcí

Bře
30
So
08:00 IPPON CUP 2019
IPPON CUP 2019
Bře 30 @ 08:00 – 18:30
Koordinační informace Společný sraz a odjezd v 7:45 u 8.ZŠ (kdo má vlastní dopravu může dojet na místo v 8:15 – hala Cingrova 1627/10, Ostrava ) Oficiální konec závodů dle propozic je ve 20:00 (ze zkušeností z minulých[...]
Dub
1
Po
11:00 Mistrovství Evropy 2019
Mistrovství Evropy 2019
Dub 1 @ 11:00 – Dub 8 @ 18:00
Místo: RDS Stadium, Rimini, Itálie
Kvě
25
So
08:00 Sonkal OPEN 2019
Sonkal OPEN 2019
Kvě 25 @ 08:00 – 18:30
Načítání…