Nejúspěšnější škola MČR 2011 a 2012; absolutní vítěz Czech Open 2013,2015,2016; vítěz TOP TEN LIGY 2015

Rozpis tréninků

Rozpis tréninků platný od 5.9.2018

Všechny tréninky (vyjma tréninků ve Frýdlantu nad Ostravicí) probíhají na 8.ZŠ – (ČSA 570, Frýdek-Místek), vchod do tělocvičen je ze zadní strany školy od ulice 17.listopadu

DenČas a technická skupina
Pondělí16:30 – 17:30 - Kondiční trénink + Závodní tým (děti)
Pondělí17:30 – 19:30 - Závodní tým (starší)
Úterý16:30 – 17:30 - Frýdlant nad Ostravicí (tělocvična ZŠ T.G. Masaryka)
Středa17:00 – 18:00 - Nábor
Středa17:30 – 18:30 - sk. C
Středa17:00 – 18:30 - sk. B
Středa18:30 – 20:00 - sk. A
Čtvrtek17:00 – 18:30 - Závodní tým (starší)
Pátek16:30 – 17:30 - Nábor
Pátek17:30 – 18:30 - sk. C
Pátek17:00 – 18:30 - sk. B /a>
Pátek18:30 – 20:00 - sk. A

Skupina A

– modré až černé pásky (4.kup a výše)
– vedoucí skupiny – Kateřina Kolářová (2.dan)
– trenéři skupiny – Filip Gavlas (2.dan); David Chlebek (3.dan)

Skupina B

– zelené a zelenomodré pásky (6. + 5. kup)
– vedoucí skupiny – Nela Chamrádová (1.dan)
– trenéři skupiny – Adéla Moravcová (1.dan); Adam Kratochvíl (1.dan)

Skupina C

– bíložluté až žlutozelené pásky (9. + 8. + 7. kup)
– vedoucí skupiny – Kateřina Kolářová (2.dan)
– trenéři skupiny – Dalibor Pantlík (2.dan); David Chlebek (3.dan)

Nábor

– bílé pásky (10. kup)
– vedoucí skupiny – Kateřina Kolářová (2.dan)
– trenéři skupiny – Dalibor Pantlík (2.dan); David Chlebek (3.dan)

Závodní tým (starší)

– výběr TKDFM
– vedoucí skupiny – Filip Gavlas (2.dan)
– trenéři skupiny – Kateřina Kolářová (2.dan)

Kondiční trénink + Závodní tým (děti)

– pro všechny žluté a vyšší pásky
– vedoucí skupiny – Kateřina Kolářová (2.dan)
– trenéři skupiny – Filip Gavlas (2.dan)

Frýdlant nad Ostravicí

– pro všechny nováčky, bílé a vyšší pásky
– vedoucí skupiny – Filip Gavlas (2.dan)

STM SM

– Středisko talentované mládeže Severní Moravy a Slezska, trenér za Frýdek-Místek Adam Kratochvíl (1.dan)

POZOR, V PÁTEK 9.11.2018 A V PONDĚLÍ 12.11.2018 JSOU ZRUŠENY VŠECHNY TRÉNINKY VE FRÝDKU-MÍSTKU Z DŮVODU KONÁNÍ MISTROVSTVÍ ČR V BRNĚ!

Kalendář akcí

Lis
18
Ne
08:00 Polish Open Cup
Polish Open Cup
Lis 18 @ 08:00 – 20:00
Kdy: Neděle 18.11.2018, odjezd brzy ráno (cca 6:00) návrat v pozdních večerních hodinách (do půlnoci) Místo: Opole (cca 170km), doprava auty Náklady: 25 EUR startovné + cesta (dle počtu aut)   Závodí se v sestavách,[...]
Lis
29
Čt
18:00 Regionální technický seminář od ...
Regionální technický seminář od ...
Lis 29 @ 18:00 – 19:30
• Vede: velmistr Hwang Ho-jong (9. dan) • Místo: ZŠ Horymírova, Ostrava-Zábřeh
Pro
15
So
09:00 King of Taekwon-Do
King of Taekwon-Do
Pro 15 @ 09:00 – Pro 16 @ 22:00
https://www.facebook.com/events/522882271513360/ https://www.facebook.com/kingoftkd/