Nejúspěšnější škola MČR 2011 a 2012; absolutní vítěz Czech Open 2013,2015,2016; vítěz TOP TEN LIGY 2015

Rozpis tréninků

Rozpis tréninků platný od 5.9.2018

Všechny tréninky (vyjma tréninků ve Frýdlantu nad Ostravicí) probíhají na 8.ZŠ – (ČSA 570, Frýdek-Místek), vchod do tělocvičen je ze zadní strany školy od ulice 17.listopadu

DenČas a technická skupina
Pondělí16:30 – 17:30 - Kondiční trénink + Závodní tým (děti)
Pondělí17:30 – 19:30 - Závodní tým (starší)
Úterý16:30 – 17:30 - Frýdlant nad Ostravicí (tělocvična ZŠ T.G. Masaryka)
Středa17:00 – 18:00 - Nábor
Středa17:30 – 18:30 - sk. C
Středa17:00 – 18:30 - sk. B
Středa18:30 – 20:00 - sk. A
Čtvrtek17:00 – 18:30 - Závodní tým (starší)
Pátek16:30 – 17:30 - Nábor
Pátek17:30 – 18:30 - sk. C
Pátek17:00 – 18:30 - sk. B /a>
Pátek18:30 – 20:00 - sk. A

Skupina A

– modré až černé pásky (4.kup a výše)
– vedoucí skupiny – Kateřina Kolářová (2.dan)
– trenéři skupiny – Filip Gavlas (3.dan); David Chlebek (3.dan)

Skupina B

– zelené a zelenomodré pásky (6. + 5. kup)
– vedoucí skupiny – Nela Chamrádová (1.dan)
– trenéři skupiny – Adéla Moravcová (1.dan); Adam Kratochvíl (1.dan)

Skupina C

– bíložluté až žlutozelené pásky (9. + 8. + 7. kup)
– vedoucí skupiny – Kateřina Kolářová (2.dan)
– trenéři skupiny – Dalibor Pantlík (2.dan); David Chlebek (3.dan)

Nábor

– bílé pásky (10. kup)
– vedoucí skupiny – Kateřina Kolářová (2.dan)
– trenéři skupiny – Dalibor Pantlík (2.dan); David Chlebek (3.dan)

Závodní tým (starší)

– výběr TKDFM
– vedoucí skupiny – Filip Gavlas (3.dan)
– trenéři skupiny – Kateřina Kolářová (2.dan)

Kondiční trénink + Závodní tým (děti)

– pro všechny žluté a vyšší pásky
– vedoucí skupiny – Kateřina Kolářová (2.dan)
– trenéři skupiny – Filip Gavlas (3.dan)

Frýdlant nad Ostravicí

– pro všechny nováčky, bílé a vyšší pásky
– vedoucí skupiny – Filip Gavlas (3.dan)

STM SM

– Středisko talentované mládeže Severní Moravy a Slezska, trenér za Frýdek-Místek Adam Kratochvíl (1.dan)

Dne 5.4.2019 jsou z technických důvodů (oprava vodovodního potrubí) zrušeny všechny tréninky!

I.TAEKWONDO PLES (2.ročník)

Videosestřih o TKDFM

Kalendář akcí

Bře
30
So
08:00 IPPON CUP 2019
IPPON CUP 2019
Bře 30 @ 08:00 – 18:30
Koordinační informace Společný sraz a odjezd v 7:45 u 8.ZŠ (kdo má vlastní dopravu může dojet na místo v 8:15 – hala Cingrova 1627/10, Ostrava ) Oficiální konec závodů dle propozic je ve 20:00 (ze zkušeností z minulých[...]
Dub
1
Po
11:00 Mistrovství Evropy 2019
Mistrovství Evropy 2019
Dub 1 @ 11:00 – Dub 8 @ 18:00
Místo: RDS Stadium, Rimini, Itálie
Kvě
25
So
08:00 Sonkal OPEN 2019
Sonkal OPEN 2019
Kvě 25 @ 08:00 – 18:30
Načítání…