Nejúspěšnější škola MČR 2011 a 2012; absolutní vítěz Czech Open 2013,2015,2016; vítěz TOP TEN LIGY 2015

Frýdlant nad Ostravicí

Tréninky ve Frýdlantu nad Ostravicí probíhají od roku 2022, kdy zde místí pobočku otevřel šéftrenér TKDFM a zároveň reprezentační trenér Filip Gavlas (4. dan). Počet členů pobočky raketově rostl a souběžně rostly i jejich úspěchy. Nejeden taekwondista z Frýdlantu se stal mistrem České republiky nebo získal cenné kovy na republikových či zahraničních závodech. Členové této pobočky mají možnost stát se členy závodního týmu TKDFM a navštěvovat tak mimo své tréninky i tréninky v hlavní pobočce ve Frýdku-Místku.

Každoročně pořádáme nábor (září, únor) dětí školního věku od 7 do 13 let.
Tréninky jsou zaměřeny na všeobecný tělesný rozvoj a kondici dětí. Důraz klademe také na správný strečink. Většina dětí také během roku odpáskuje na vyšší technické stupně. Hodiny jsou také doplněny hrami a úpolovými aktivitami pro zdravou soutěživost.

Taekwondo rozvíjí fyzickou i psychickou stránku jedince, učí sebedisciplíně a morálním zásadám. Více o tom co vše děláme a čemu se věnujeme najdete v sekci O nás. 

Informace k tréninkům

  • první trénink nováčků i starších členů společně 4.9.2022 v 15:00 
  • každé pondělí od 15:00 do 16:00 a středu od 14:30 do 15:30 v tělocvičně gymnázia ve Frýdlantu nad Ostravicí (Nám. T. G. Masaryka 1260)
  • na tréninky si stačí vzít tepláky a triko na cvičení, tenisky nejsou potřeba – taekwondisté cvičí na boso :-). Později je možné dokoupit dobok (cca 800 Kč), který je zároveň nutný ke zkouškám na vyšší technické stupně.

 

Zrušené tréninky (státní svátky, prázdniny apod.):

– 28.9. – tréninky Akademie, Dospělých a Kondíčního tréninku zrušeny z důvodu uzavřených tělocvičen

– 29.9. – tréninky na všech pobočkách zrušeny (Palkovice, FM)

– 26.10 – tréninky Akademie, Dospělých a Kondíčního tréninku zrušeny z důvodu uzavřených tělocvičen

27. 10.
– tréninky na všech pobočkách zrušeny (Palkovice, FM)

Videosestřih o TKDFM

INFORMACE, NOVINKY, PŘIPRAVOVANÉ AKCE

Chcete-li dostávat upozornění ve formě zprávy v aplikaci What's Up přidejte se pomocí QR kódu níže do naší skupiny a buďte stále v dění :-).

What's Up

PRO NOVÁČKY

Řádná online registrace nového člena do našeho oddílu zde na tomto odkaze :

 portal.taekwondo.cz/register/frydek-mistek