Nejúspěšnější škola MČR 2011 a 2012; absolutní vítěz Czech Open 2013,2015,2016; vítěz TOP TEN LIGY 2015

ÚSPĚCHY

Naše škola za dobu svého působění zaznamenala řadu úspěchů jak na tuzemských tak i mezinárodních šampionátech. Stejně tak někteří její členové jsou dlouholetými reprezentanty ČR a mohou se pyšnit mnoha tituly – mistr ČR, mistr Evropy i mistr světa v taekwondo.

Úspěchy školy

Individuální úspěchy našich členů na mezinárodních šampionátech

 

 

INDIVIDUÁLNÍ MEDAILOVÁ UMÍSTĚNÍ ČLENŮ TKDFM
na mistrovstvích Evropy (ME) a mistrovstvích světa (MS)

KATEŘINA KOLÁŘOVÁ, 2.dan – členka reprezentace ČR od 2006

2. místo technické sestavy 2.dan (seniorky) – ME 2019 Itálie

3. místo sportovní boj +75 kg (seniorky) – ME 2019 Itálie

2. místo technické sestavy 2.dan (seniorky) – ME 2017 Anglie

3. místo sportovní boj +75 kg (seniorky) – ME 2016 Řecko

2. místo technické sestavy 1.dan (seniorky) – ME 2016 Řecko

3. místo sportovní boj + 75 kg (seniorky) – MS 2015 Bulharsko

1. místo technické sestavy 1.dan (seniorky) – ME 2014 Bělorusko

3 .místo sportovní boj + 75 kg (seniorky) – ME 2014 Bělorusko

3. místo sportovní boj + 75 kg (seniorky) – MS 2013 Bulharsko

3. místo sportovní boj + 75 kg (seniorky) – ME 2013 Slovinsko

3. místo technické sestavy 1.dan (seniorky) – ME 2012 Bulharsko

3. místo technické sestavy 1.dan (seniorky) – MS 2011 Korea

3. místo sportovní boj do 75 kg (seniorky) – ME 2010 Itálie

3. místo sportovní boj do 70 kg (juniorky) – ME 2008 Chorvatsko

3. místo sportovní boj do 70 kg (juniorky) – MS 2008 Uzbekistán

3. místo sportovní boj do 70 kg (juniorky) – ME 2007 Estonsko

3. místo sportovní boj do 70 kg (juniorky) – ME 2006 Řecko

VENDULA BLUCHOVÁ, 2.dan – členka reprezentace ČR od 2016

3. místo technické sestavy 1.dan (juniorky) – MS 2018 Bělorusko

2. místo technické sestavy 1.dan (juniorky) – MS 2016 Itálie

2. místo sportovní boj do 46 kg (juniorky) – MS 2016 Itálie

VOJTĚCH JAN FOLDYNA, 2.dan – člen reprezentace ČR od 2016

2. místo technické sestavy 2.dan (junioři) – ME 2018 Estonsko

JANA KRUŠINOVÁ, 1.dan – členka reprezentace ČR od 2016

3. místo sportovní boj do 58 kg (juniorky) – ME 2017 Anglie

VOJTĚCH KROPÁČ, 2.dan – člen reprezentace ČR od 2017

Exreprezentanti ČR za TKDFM

FILIP GAVLAS, 3.dan – člen reprezentace ČR od 2005

1. místo sportovní boj do 64 kg (senioři) – ME 2014 Bělorusko

2. místo technické sestavy 2.dan (senioři) – ME 2014 Bělorusko

Nejúspěšnější seniorský závodník Mistrovství Evropy 2014

3. místo sportovní boj do 64 kg (senioři) – ME 2013 Slovinsko

1. místo sportovní boj do 64 kg (senioři) – ME 2012 Bulharsko

2. místo technické sestavy 2.dan (junioři) – ME 2008 Chorvatsko

2. místo sportovní boj do 63 kg (junioři) – ME 2008 Chorvatsko

1. místo technické sestavy 2.dan (junioři) – ME 2007 Estonsko

DALIBOR PANTLÍK, 2.dan – člen reprezentace ČR od 2013

2. místo technické sestavy 1.dan (junioři) – ME 2016 Řecko

3. místo technické sestavy 1.dan (junioři) – MS 2014 Tádžikistán

1. místo technické sestavy 1.dan (junioři) – ME 2014 Bělorusko

ADÉLA MORAVCOVÁ, 1.dan – členka reprezentace ČR od 2011

2. místo sportovní boj do 46 kg (juniorky) – ME 2013 Slovinsko

3. místo sportovní boj do 45 kg (seniorky) – ME 2013 Slovinsko

MARTIN KOSÍK, 1.dan – exreprezentant ČR

3. místo sportovní boj do 71 kg (senioři) – ME 2013 Slovinsko

2. místo sportovní boj do 71 kg (senioři) – ME 2012 Bulharsko

2. místo sportovní boj do 71 kg (senioři) – ME 2011 Estonsko

3. místo sportovní boj do 71 kg (senioři) – ME 2010 Itálie

3. místo sportovní boj do 71 kg (senioři) – ME 2009 Slovinsko

MAREK MOJŽÍŠEK, 1.dan – exreprezentant ČR

2. místo speciální přerážecí techniky (senioři) – ME 2013 Slovinsko

3. místo sportovní boj nad 75 kg (junioři) – ME 2012 Bulharsko

2. místo sportovní boj nad 75 kg (junioři) – MS 2012 Estonsko

MATĚJ SVOBODA,, 1.dan – exreprezentant ČR

3. místo technické sestavy 1.dan (junioři) – ME 2013 Slovinsko

DAVID CHLEBEK, 3.dan – exreprezentant ČR
JAN KADĚRA, 1.dan – exreprezentant ČR
BÁRA KOTÁSKOVÁ, 1.dan – exreprezentantka ČR
VENDULA MERTOVÁ, 1.dan – exreprezentantka ČR
ANNA NEVLUDOVÁ, 1.dan – exreprezentantka ČR

3. místo sportovní boj do 64 kg (juniorky) – MS 2014 Tádžikistán

3. místo technické sestavy 1.dan (juniorky) – ME 2014 Bělorusko

3. místo sportovní boj do 64 kg (juniorky) – ME 2014 Bělorusko

3. místo sportovní boj do 58 kg (juniorky) – ME 2012 Bulharsko

KOŠÁTKO MICHAL, 2.dan – exreprezentant ČR

3. místo technické sestavy II.Dan (senioři) – MS 2007 Slovinsko

Nejúspěšnější seniorský závodník Mistrovství Evropy 2006

1. místo sportovní boj do 85kg (senioři) – ME 2006 Řecko

2. místo technické sestavy II.Dan (senioři) – ME 2006 Řecko

1. místo sportovní boj do 80 kg (senioři) – MS 2005 Austrálie

3. místo technické sestavy II. Dan (senioři) – MS 2005 Austrálie

1. místo technické sestavy II. Dan (senioři) – ME 2005 Irsko

3. místo sportovní boj do 80 kg (senioři) – ME 2005 Irsko

3. místo sportovní boj do 80 kg (senioři) – ME 2004 Bulharsko

3. místo sportovní boj do 80 kg (senioři) – MS 2003 Řecko

2. místo technické sestavy (junioři) – ME 2000 Skotsko

KOŠÁTKO RADEK, 1.dan – exreprezentant ČR

2. místo technické sestavy I.Dan (senioři) – MS 2008 Chorvatsko

2. místo speciální přerážecí techniky (junioři) – ME 2005 Irsko

2. místo sportovní boj nad 70 kg (junioři) – ME 2005 Irsko

3. místo sportovní boj do 70 kg (junioři) – MS 2004 Malajsie

3. místo sportovní boj do 63 kg (junioři) – MS 2003 Slovensko

VYVIAL KAMIL, 2.dan – exreprezentant ČR

2. místo sportovní boj (senioři) – ME 2000 Skotsko

3. místo silové přerážení (senioři) – ME 1998 Řecko

2. místo silové přerážení (senioři) – MS 1997 Rusko

3. místo silové přerážení (senioři) – ME 1997 Slovinsko

TOMÁŠEK RADIM, 1.dan – exreprezentant ČR

1. místo silové přerážení (senioři) – ME 2000 Skotsko

CHMEL STANISLAV, 1.dan – exreprezentant ČR

3. místo sportovní boj do 75 kg (senioři) – MS 2006 Bulharsko

ŽYLOVÁ JANA, 1.dan – exreprezentantka ČR

3. místo sportovní boj nad 75 kg (seniorky) – ME 2006 Řecko

3. místo sportovní boj do 63 kg (seniorky) – ME 2005 Irsko

2. místo silové přerážení (senioři) – MS 1997 Rusko

Úspěchy naší školy na závodech evidované od roku 2010:

Rok Akce Umístění
2020 Czech OPEN 6. místo
2019 Mistrovství České republiky černých pásů 7. místo
2019 Moravia OPEN 4. místo
2019 Czech OPEN 9. místo
2018 Mistrovství České republiky 5. místo
2018 Moravia OPEN 5. místo
2018 Czech OPEN 10. místo
2017 Pohár Českého svazu Taekwon-Do ITF 8. místo
2017 Mistrovství České republiky 5. místo
2017 Moravia open 4. místo
2017 Sonkal open 5. místo
2017 Czech open 6. místo
2016 Mistrovství České republiky 4. místo
2016 Moravia open 3. místo
2016 Pohár Českého svazu (2. kolo) 1. místo
2016 Ippon cup 2. místo
2016 Czech open 1. místo
2016 Pohár Českého svazu (1. kolo) 1. místo
2015 Pohár Českého svazu (2. kolo) 4. místo
2015 Czech open 1. místo
2015 Moravia open 3. místo
2015 Mistrovství České republiky 4. místo
2015 TOP TEN liga 1. místo
2014 Mistrovství České republiky 4. místo
2014 Pohár Českého svazu (1. kolo) 1. místo
2014 Moravia open 5. místo
2014 Czech open 2. místo
2013 Mistrovství České republiky 3. místo
2013 Liga Taekwon-Do ITF 1. místo
2013 Mistrovství Moravy 1. místo
2013 Pohár Moravskoslezského kraje 1. místo
2013 Czech open 1. místo
2012 Mistrovství České republiky 1. místo
2012 Pohár Moravskoslezského kraje (1. kolo) 1. místo
2012 Mistrovství Moravy 1. místo
2012 Czech open 1. místo
2012 Třeboň open – pouze reprezentanti 8. místo
2011 Pohár Moravskoslezského kraje (2. kolo) 1. místo
2011 Mistrovství Moravy 1. místo
2011 Czech open 2. místo
2011 Brno TEAM OPEN 6. místo
2011 Pohár Moravskoslezského kraje (1. kolo) 1. místo
2011 Mistrovství České republiky 1. místo
2011 Třeboň open 5. místo
2010 Czech open 4. místo
2010 Mistrovství Moravy 2. místo
2010 Pohár Moravskoslezského kraje (1. kolo) 1. místo

AKTUALIZACE 17.4.2020, 12:00

Rozpis tréninků do konce školního roku 2019/2020

  • Pondělí:
    • 18:00 – 19:30 – závodní tým starší
  • Středa
    • 17:00 – 18:00 – Nábor děti 7 – 13 let
    • 17:00 – 18:00 – Skupina C
    • 17:30 – 18:30 – Skupina B
    • 18:30 – 20:00 – Skupina A
  • Čtvrtek
    • 18:30 – 19:30 – Sportovní trénink nad 13 let
  • Pátek
    • 16:30 – 17:30 – Skupina B
    • 17:00 – 18:00 – Nábor děti 7 – 13 let
    • 17:00 – 18:00 – Skupina C
    • 18:00 – 19:30 – Skupina A

 

Tréninky budou probíhat venku na hřišti u 8.ZŠ. 

Vzhledem k tomu, že podmínky pro trénink jsou velmi závislé na počasí, budeme každé zrušení tréninku v důsledku nepřízně komunikovat především v naší facebookové skupine zde a případně na webu, kde ale nezajistíme tak rychlou odezvu.

Kalendář akcí

Čvc
26
Ne
17:00 Velké letní soustředění TKDFM
Velké letní soustředění TKDFM
Čvc 26 @ 17:00 – Srp 2 @ 19:00
Velké letní soustředění TKDFM
Datum konání: 26.7. – 2.8.2020 Místo: Penzion Krkoška, Kunčice pod Ondřejníkem ev. č. 9, 739 13 Cena: 5 200 Kč – základní cena (oddílový účet 159 544 1001 / 5500) – zálohu 1000 Kč nutno zaplatit do 31.5.2020, je[...]
Srp
1
So
15:00 5. Backfist FIGHT camp
5. Backfist FIGHT camp
Srp 1 @ 15:00 – Srp 8 @ 15:00
Místo: Hustopeče

I.TAEKWONDO PLES (2.ročník)

Videosestřih o TKDFM