Nejúspěšnější škola MČR 2011 a 2012; absolutní vítěz Czech Open 2013,2015,2016; vítěz TOP TEN LIGY 2015

Moravskoslezský pohár (5. kolo)

V sobotu 19.9. se v Ostravě v tělocvičně školy Taekwon-Do ITF Karviná uskutečnilo již 5. kolo soutěže Moravskoslezský pohár. Je to soutěž zaměřená na žákovské kategorie a soutěží se v disciplínách sestav, boje s pěnovými tyčemi, pointfightingu, matsogi, kopech na rychlost a kopech do výšky.

Tuto soutěž vnímáme jako takové přátelské utkání a díky tomu, že se soutěže účastnili pouze naši nejmladší, nese se v přátelské  a odlehčené závodní atmosféře. Kromě karvinského a frýdeckého oddílu, přijeli i závodníci z oddílu Il-Dong Ostrava. Náš oddíl se zde účastnil poprvé a do Ostravy jsme dorazili v počtu 24 dětí, včetně závodníků z naší Akademie (3-6 let) a skupiny Náboru, kteří začali cvičit teprve před necelým měsícem. Tato soutěž tedy byla pro mnohé naše závodníky vůbec první zkušeností a pro naše zkušenější a vysloužilejší žákovské závodníky, to byl minimálně výborný trénink, kde mohli naostro zase otestovat svou formu a dovednosti. Ideální test na nadcházející MČR barevných pásků, které se koná již tuto sobotu 26.9. v Nymburku.

Soutěž probíhala systémem „každy s každým“, proto si žáci odjeli dostatek zápasů v sestavách i boji. Každý soutěžící si z klání odnesl medaili, sladkost a drobný dárek. Celkově jsme posbírali mnoho prvních, druhých, třetích ale i bramborových míst.  Primárně je však tato soutěž o seznamování se se závodním prostředím a nabírání zkušeností.

Děkujeme karvinskému oddílu za pozvání a budeme se těšit na další kolo.

Autor: Kateřina Kolářová

 

Taekwondo Akademie 4 - 6 let

Taekwondo Nábor 7 - 13 let

Taekwondo pro dospělé

Kalendář akcí

Nejsou žádné nadcházející události.

I.TAEKWONDO PLES (2.ročník)

Videosestřih o TKDFM