Nejúspěšnější škola MČR 2011 a 2012; absolutní vítěz Czech Open 2013,2015,2016; vítěz TOP TEN LIGY 2015

Závody podzim – info pro rodiče

Ahoj taekwonďáci, vzhledem k tomu, že letošní podzim je opravdu nabitý soutěžemi, protože jsme půl roku nikde nebyli, píšu tento vzkaz.
 
Prosím sledujte naše stránky – snažíme se primárně dávat informace do sekce ,,závody“, kde je vždy možné se i přímo přihlásit pomocí google formuláře na závody a zjistit bližší informace o konkrétním závodu/šampionátu – pro koho je vhodný, jaké disciplíny se na něm pojedou atp.
 
Celý proces přihlášení je založený na těchto krocích (pro staré ,,bardy“ stále stejně :-)) :
  1. přihlásite se pomocí google form v sekci ,,závody“ k danému závodu, vyplnění bereme již závazně a se závodníkem na 100% počítáme, pokud by onemocněl nebo měl jiný závažný důvod je potřeba informovat trenéry
  2. na mail, který nám zanecháte ve formuláři Vám pošleme 2-3 dny před závodem detailnější informace o odjezdech, organizaci apod. z 90% se informace ale nemění oproti předběžným informacím, které jsou zveřejňovány cca 1 až 2 týdny před závodem na webu, jde spíš o potvrzující mail z naší strany, že se nic zásadního nezměnilo
  3. závodník se dostaví v daný čas a den na registraci, kde se obvykle závodníci přeměří nebo převáží dle typu závodů, pokud není řečeno jinak, na registraci jsou přítomni vždy všichni závodníci
  4. závodník se v daný čas a den dostaví na závody a podá maximální výkon tak, aby byl on sám se sebou spokojený
 
Moravskoslezský pohár
V příštích víkendech nás čeká jeden závod za druhým a my se moc těšíme na výkony našich dětí, protože jde vidět, že opravdu přes prázdniny nezahálely. Je ale potřeba, aby děti byly dobře informované a proto prosím i rodiče o vzájemnou kohezi s trenéry tak, abychom předešli případné pachuti ze sportovních klání, která se u dětí mnohdy rychle vyskytne po prvních menších neúspěších. Již tuto sobotu jsou v Ostravě tzv. závody na zkoušku – Moravskoslezský pohár. Každý si zde může velmi dobře vyzkoušet, jak fungují závody v taekwondo, odzkoušet různé disciplíny, najít si třeba i nové kamarády a hlavně, jak je důležité se nenechat odradit po prvních malých prohrách a poučit se z chyb. Přihlašování na tento turnaj se uzavírá zítra (17.9.2020) – https://forms.gle/ykx9Fvco3yaLpm7Y6 .
 
MČR 2020 BAREVNÉ PÁSY
Další víkend následuje již větší soutěž Mistrovství České republiky pro barevné pásy, kde doporučujeme start všem našim svěřencům z řad skupiny A,B a C. Týmy žáků a žákyň již secvičují a dnes jsem zveřejnil bližší informace o MČR v přihlášce zde – https://forms.gle/5FdshvBgpumkT1tJ9 .

 

MORAVIA OPEN 2020
Na začátku října nás čeká opět zajímavý turnaj pro VŠECHNY v Ostravě, kde se počítá i s mezinárodní účastí (Polsko, Slovensko, Bulharsko apod.). Tento šampionát doporučujeme úplně všem nejen z důvodu rozmanitosti soupeřů, ale i z toho důvodu, že se koná blízko. Přihlašování zde: https://forms.gle/F5AanY1CRqMgsa1B8 .
Pro naše nováčky a závodníky, kteří se třeba až teď odhodlali, že se s námi vypraví na sportovní klání může být hodně věcí nových, protože na trénincích máme komfort vlastního prostředí, stálých tváří (trenérů a kamarádů) a tělocvičny. Změny prostředí mohou děti trochu vystrašit, ale právě proto jsme tu pro ně my. Snažíme se s dětmi jezdit na turnaje a otevírat jim možnosti a vidět to, co třeba na tréninku běžně nevidí, aby měly inspiraci. Tento svět se snažíme dětem nenásilným způsobem poodkrývat, netlačit na výkony ale probouzet čirou radost z pohybu a sportu. Velkou roli v tom hrají i rodiče a proto moc děkujeme za Vaši podporu a trpělivost, ať už se jedná o organizační záležitosti (např. odvoz dětí na turnaje) nebo o mentální podporu, kterou děti vždy nejvíc berou od Vás.
 
S dětmi a mládeží jezdíme na závody nejen po ČR ale i do zahraničí již přes 25 let. Máme silnou základnu závodně orientovaných studentů a jsme vždy rádi, když se náš kádr rozšíří o další budoucí hvězdy, potažmo reprezentanty ČR. Nicméně za každým úspěchem stojí i hodně dřiny a tu je možné získat jedině na trénincích.
 
Budeme se na Vás těšit na trénincích a již tuto sobotu si mnozí z Vás i pořádně zazávodí.
 
Hezký den všem!
….
 
V případě jakýchkoli dotazů neváhejte kontaktovat naše trenéry viz web.

Zrušené tréninky (státní svátky, prázdniny apod.):

– od 14.12.2023 do 1.1.2024 jsou tréninky na všech pobočkách zrušeny (FM, Palkovice, FNO) – Vánoční prázdniny

Videosestřih o TKDFM

INFORMACE, NOVINKY, PŘIPRAVOVANÉ AKCE

Chcete-li dostávat upozornění ve formě zprávy v aplikaci What's Up přidejte se pomocí QR kódu níže do naší skupiny a buďte stále v dění :-).

What's Up

PRO NOVÁČKY

Řádná online registrace nového člena do našeho oddílu zde na tomto odkaze :

 portal.taekwondo.cz/register/frydek-mistek