Nejúspěšnější škola MČR 2011 a 2012; absolutní vítěz Czech Open 2013,2015,2016; vítěz TOP TEN LIGY 2015

1. kolo Poháru ČST ITF

V pátek 14.2. se 13 našich frýdecko-místeckých závodníků v čele s koučem Filipem Gavlasem vydalo do téměř 400km vzdálené Třeboně na svazovou soutěž zvanou 1.kolo  Poháru Českého svazu Taekwon-Do ITF. Tato soutěž probíhá systémem „ligy“, to znamená „každý s každým“ a závodníci mají ideální šanci si zajet více zápasů. Soutěží se pouze v technických sestavách a ve sportovním boji (od modrého pásku).

V žácích se o cenné kovy a zkušenosti rozhodli zabojovat Tomáš Basta, Adrian Bušovský, Daniel Herok, Václav Vašenka, Lukáš Daněk a žákyně Kateřina Kadlubcová. V juniorkách nastoupila Adéla Stupková, Lucie Oborná a Alexandra Koláčková, za juniory pak Petr Cholevík, Jakub Šperka a v seniorských kategoriích nám nastoupily aktuální reprezentantky Jana Krušinová a Kateřina Kolářová.

V disciplíně technické sestavy se v žácích podařilo ulovit cenný kov Tomášovi Bastovi, který v nabité konkurenci zelených pásků vybojoval 2.místo.  Skvělé 2.místo získala v juniorkách, rovněž v kategorii zelených pásků, Adéla Stupková. Další dva kovy, tentokrát ty nejcennější , vyhráli v juniorech červených pásků Kuba Šperka a v kategorii černých pásků II.DAN Kateřina Kolářová.

Ve sportovním boji pak přibyla další umístění. Začneme zlatou medailí Lucky Oborné, která o svém vítězství nedala nikomu pochybovat. Stříbro si pak veze domů, z reprezentantkami nabité kategorie, seniorka Jana Krušinová. Dále se pak ve starších žákyních podařilo dosáhnout na bronz Kačce Kadlubcové.

Gratulujeme všem medailistům a chválíme všechny závodníky!

Již příští týden 29.2. nás čeká jedna z největších mezinárodních soutěží u nás, a to Czech Open 2020. Nominace jsou uzavřeny a příprava vrcholí.

Dalším závodem, ideálním pro nejmladší věkové kategorie, je Ippon Cup, který se koná 21.3. v Ostravě. Online přihlašování už probíhá a můžete jej najít zde: Přihlášení a bližší informace

 

 

 

AKTUALIZACE 12.3.2020, 13:25

Vážení rodiče, členové,

Vážení rodiče, členové,
vzhledem ke stále aktualizujícím se informacím ohledně současné situace jsme se rozhodli náhradní tréninky úplně zrušit až do odvolání.

Prosím berte tohle jako preventivní opatření, abychom předcházeli většímu nebezpečí. Zároveň bych chtěl poprosit o zachování chladné hlavy i v takto vypjatých situacích. Pevně věřím, že se situace co nejrychleji zlepší a každý jeden z nás tomu můžeme pomoci. Děkujeme za pochopení!

Trenérský tým TKDFM

Kalendář akcí

Kvě
15
08:00 Mistrovství České republiky kup ...
Mistrovství České republiky kup ...
Kvě 15 @ 08:00 – Kvě 17 @ 20:00
Místo: Nymburk Propozice: Přihlášení a bližší informace zde
Kvě
30
So
08:30 Sonkal OPEN 2020 v taekwondu ITF
Sonkal OPEN 2020 v taekwondu ITF
Kvě 30 @ 08:30 – 20:00
Místo: Praha Propozice: Přihlášení a bližší informace zde:
Čvn
13
So
10:00 1. kolo celorepublikového setkán...
1. kolo celorepublikového setkán...
Čvn 13 @ 10:00 – Čvn 14 @ 20:00
Místo: Ostrava Propozice:

I.TAEKWONDO PLES (2.ročník)

Videosestřih o TKDFM