Nejúspěšnější škola MČR 2011 a 2012; absolutní vítěz Czech Open 2013,2015,2016; vítěz TOP TEN LIGY 2015

Zkoušky s velmistrem na vyšší technické stupně kup

ZKOUŠKY S VELMISTREM NA VYŠŠÍ TECHNICKÉ STUPNĚ KUP VE FRÝDKU-MÍSTKU
 
13.4.2022 v 17 hodin se u nás konaly zkoušky na vyšší technické stupně kup s velmistrem Hwang Ho Yongem IX. dan. Zkoušek se zúčastnilo 65 studentů z různých technických skupin a poboček naší Školy Taekwon-Do ITF Frýdek-Místek.
 
Po dlouhé době byl umožněn vstup na podobnou akci také divákům. Proto se tělocvična začala už od 16h plnit nejen taekwonďáky, ale také jejich rodinnými příslušníky a kamarády, kteří je přišli podpořit.
 
Na začátku všichni složili taekwondo slib a zkoušky byly tímto oficiálně zahájeny. Začalo se od nejnižších bílých pásků a pokračovalo postupně až k nejvyšším stupňům tedy k červeným pásům.
 
Zkoušky nakonec všichni úspěšně složili a na závěr se také dozvěděli celkové bodové hodnocení, které se v případě úspěšného složení pohybuje na škále od 60 do 70 bodů.
 
Velmi precizní a bodově vysoce ohodnocené výkony předvedli Adrian Bušovský, Adéla Hrušková a Jan Pustějovský, kteří dosáhli 68 bodů‼️ Skvělé výsledky také získali Filip Koziar, Kateřina Kadlubcová, Denis Gančarčík, Hrachovický Petr a Surovcová Kateřina, kteří dostali od velmistra Hwanga 67 bodů‼️
 
Velká gratulace všem a mnoho sil a zdraví do dalších úspěchů.
 
 
Napsal: Filip Gavlas
Foto: Adéla Moravcová
 

Zrušené tréninky (státní svátky, prázdniny apod.):

– od 14.12.2023 do 1.1.2024 jsou tréninky na všech pobočkách zrušeny (FM, Palkovice, FNO) – Vánoční prázdniny

Videosestřih o TKDFM

INFORMACE, NOVINKY, PŘIPRAVOVANÉ AKCE

Chcete-li dostávat upozornění ve formě zprávy v aplikaci What's Up přidejte se pomocí QR kódu níže do naší skupiny a buďte stále v dění :-).

What's Up

PRO NOVÁČKY

Řádná online registrace nového člena do našeho oddílu zde na tomto odkaze :

 portal.taekwondo.cz/register/frydek-mistek