Nejúspěšnější škola MČR 2011 a 2012; absolutní vítěz Czech Open 2013,2015,2016; vítěz TOP TEN LIGY 2015

Vánoční soutěž TKDFM 2021

Po roční pauze v důsledku pandemického omezení jsme měli opět možnost uspořádat oddílovou Vánoční soutěž a tak mohli naši malí i velcí bojovníci porovnat síly v domácím turnaji se svými kamarády.

Od první chvíle šlo poznat, že děti jsou na turnaji jako rybky ve vodě a že nucená pauza nezměnila nic na jejich apetitu užívat si každou vteřinu na ringu. Soutěžilo se ve třech disciplínách – tul, kalaki – boj s pěnovými tyčemi a kopy na rychlost. Starší a zkušenější bojovníci si také zkusili matsogi – boj. Výkony bojovníků byly nadstandardní a podle některých reakcí byli i sami bojovníci překvapeni co všechno v nich doopravdy je. Pro trenéry byla tato soutěž taktéž velkým zpestřením a po delší odmlce mohli porovnat své svěřence napříč celým oddílem.

Chtěli bychom tímto všechny pochválit za předvedené výkony a pogratulovat medailistům!

 

 

Závěr školního roku (aktualizace k 20.6.).
– 22.6. a 23.6. – tréninky dle klasického rozpisu (zkoušky se přesouvají) – poslední společné trénink v tělocvičně v tomto školním roce
– 24.6. – společné odpoledne pro všechny taekwonďáky, v 16h sraz u splavu (Ke Splavu 2308)

INFORMACE, NOVINKY, PŘIPRAVOVANÉ AKCE

Chcete-li dostávat upozornění ve formě zprávy v aplikaci What's Up přidejte se pomocí QR kódu níže do naší skupiny a buďte stále v dění :-).

What's Up

Videosestřih o TKDFM