Nejúspěšnější škola MČR 2011 a 2012; absolutní vítěz Czech Open 2013,2015,2016; vítěz TOP TEN LIGY 2015

REPREZENTANTI TKDFM

REPREZENTANTI TKDFM

23.-25.2.2024 – Brandýs nad Labem
Plní se nám sny.

 

Pro mnoho taekwondistů po celém světě je ta největší čest reprezentovat svou zemi na mezinárodních šampionátech. Český taekwondo tým patří ke špičce světového formátu a pravidelně se umisťuje na předních příčkách jak na Mistrovství světa tak Mistrovství Evropy. 

 

Velkou vizitkou našeho oddílu je, že dokážeme každý rok vyprodukovat několik taekwondistů, kteří dostanou místo v reprezentačním kádru a jedou nás reprezentovat do zahraničí. Minulý rok dostala tuto možnost i Kateřina Kadlubcová, která si už nějaký pátek jde za svým cílem a každý rok je k němu blíže a blíže. Stejně tak i Lukáš Daněk měl minulý rok našlápnuto do repre, ale v důsledku zranění musel na svůj start na ME počkat na letošní sezónu. 

Letos se do kádru repre dostala kromě dvou výše jmenovaných i Kateřina Teslíková, která si svými výkony v minulém roce zasloužila také místo mezi staršími juniorkami v reprezentačním kádru. 

Všichni tři se společně s Filipem Gavlasem a Adamem Chlebkem coby reprezentačními trenéry připravují na Mistrovství Evropy 2024, které se letos koná v Koperu ve Slovinsku. Kromě výše zmíněných trenérů bude na ME také David Chlebek, který jede jako rozhodčí. Z Frýdku-Místku jede tedy početná skupina taekwondistů z řad nejen sportovců, ale i realizačního týmu. 

 

Držte jim palce při přípravě a následně nás sledujte na ME, budeme reprezentovat kromě ČR také naše město. 

 

Poslední společná akce v tomto školním roce jsou zkoušky 26.6. na 8.ZŠ (FM) a v rámci zkoušek bude i závěrečný sportovní den pro všechny naše taekwonďáky ze všech poboček.

Poslední tréninky ve školním roce 2023/2024


– skupina Dospělých čtvrtek 20.6.

– skupina Akademie čtvrtek 20.6.

– skupina FNO pondělí 24.6.

– skupina Palkovice – 25.6.

– skupiny A,B,C, Nábor – středa 26.6.

Videosestřih o TKDFM

INFORMACE, NOVINKY, PŘIPRAVOVANÉ AKCE

Chcete-li dostávat upozornění ve formě zprávy v aplikaci What's Up přidejte se pomocí QR kódu níže do naší skupiny a buďte stále v dění :-).

What's Up

PRO NOVÁČKY

Řádná online registrace nového člena do našeho oddílu zde na tomto odkaze :

 portal.taekwondo.cz/register/frydek-mistek