Nejúspěšnější škola MČR 2011 a 2012; absolutní vítěz Czech Open 2013,2015,2016; vítěz TOP TEN LIGY 2015

POHÁR ČST, 1. KOLO

POHÁR ČST, 1. KOLO 

10.2.2024 – Praha
Pomalu se rozjíždíme.

 

Po FM OPEN nás čekala další výzva na závodním poli – tentokrát v Praze. Naši borci, především z řad závodního týmu, opět nabalili tašky s doboky a chráničemi a v brzkých ranních hodinách se v sobotu 10.2. vydali na cestu.

I přesto, že cesta mohla být pro některé náročná kvůli brzkému vstávání, to na ringu určitě nešlo znát. Soutěž jako vždy začala disciplínou technických sestav. Mezi prvními se na to vrhly zelené pásky. Jak Vojta Kostelecký, tak i Sebastian Kubík potvrdili, že patří k favoritům a nakonec si ve svých kategoriích vysloužili stříbro (Vojta) a bronz (Sebík). O něco později se na to vrhly modré pásky. Filip Koziar opět nenašel přemožitele a v technických sestavách zvítězil na plné čáře – zlato! Adam Horníček navíc přidal ve stejné kategorii také krásný bronz. Ostatním žákům už se tolik nedařilo. I přesto, že Dominik Horníček předvedl krásný výkon, rozhodčí jeho styl nedocenili. Podobně i Jakub Horňáček a David Michálek se přes vynikající výkony ve velké konkurenci starších žáků neprosadili. 

Netrvalo to však dlouho a další zlato na konto přidal náš jediný senior Víťa Michálek, který nechal svou konkurenci hodně vzadu a jeho náročná příprava tak sklidila ovoce. Zasloužené stříbro přidala i naše reprezentantka Kateřina Kadlubcová a Sarah Rumlová brala bronz mezi juniorkami s modrým pásem. Podobně na tom byla i Kateřina Teslíková a Matyáš Macho, kteří si vybojovali bronzy mezi juniory a juniorkami s červeným pásem. 

Na řadu přišlo matsogi (sportovní boj) a tam jsme zaváleli! Stříbrnou příčkou vše odstartoval Filip Koziar a vzápětí navázal Adam Horníček, který bral zlato. Jeho bratr, Dominik Horníček, nenašel konkurenci a všechny své soupeře přejel bez ztráty kytičky a taktéž vybojoval zlato. Kluci jsou velcí bojovníci a tímto jen potvrzují svou formu. Aby těch zlatých nebylo málo, tak i Jakub Horňáček přidal jednu do zásoby a tahle hitparáda ještě nekončila.

Kateřina Kadlubcová po velmi těsném boji nakonec brala stříbro a Kateřina Teslíková ve vyšší váhovce nakonec vyhrála bronzovou příčku. 

 

Všem medailistům blahopřejeme a všem děkujeme za vzornou reprezentaci našeho oddílu. 

Nejúspěšnější jednotlivci
– Filip Koziar – nejúspěšnější mladší žák

 

Všechny výsledky 

1.místo – technické sestavy – Vít Michálek

1.místo – technické sestavy – Filip Koziar

2.místo – technické sestavy – Vojtěch Kostelecký
2.místo – technické sestavy – Kateřina Kadlubcová

3.místo – technické sestavy – Sebastián Kubík
3.místo – technické sestavy – Adam Horníček
3.místo – technické sestavy – Kateřina Teslíková

3.místo – technické sestavy – Sarah Rumlová

3.místo – technické sestavy – Matyáš Macho

1.místo – matsogi – Adam Horníček
1.místo – matsogi – Dominik Horníček
1.místo – matsogi – Jakub Horňáček
2.místo – matsogi – Kateřina Kadlubcová

2.místo – matsogi – Sarah Rumlová
2.místo – matsogi – Filip Koziar
3.místo – matsogi – Kateřina Teslíková

 

Poslední společná akce v tomto školním roce jsou zkoušky 26.6. na 8.ZŠ (FM) a v rámci zkoušek bude i závěrečný sportovní den pro všechny naše taekwonďáky ze všech poboček.

Poslední tréninky ve školním roce 2023/2024


– skupina Dospělých čtvrtek 20.6.

– skupina Akademie čtvrtek 20.6.

– skupina FNO pondělí 24.6.

– skupina Palkovice – 25.6.

– skupiny A,B,C, Nábor – středa 26.6.

Videosestřih o TKDFM

INFORMACE, NOVINKY, PŘIPRAVOVANÉ AKCE

Chcete-li dostávat upozornění ve formě zprávy v aplikaci What's Up přidejte se pomocí QR kódu níže do naší skupiny a buďte stále v dění :-).

What's Up

PRO NOVÁČKY

Řádná online registrace nového člena do našeho oddílu zde na tomto odkaze :

 portal.taekwondo.cz/register/frydek-mistek