Nejúspěšnější škola MČR 2011 a 2012; absolutní vítěz Czech Open 2013,2015,2016; vítěz TOP TEN LIGY 2015

FM OPEN 2024

FM OPEN  2024 – videoreportáž

 

 

FM OPEN  2024 – článek

20.1.2024

 

V sobotu 20.1. se ve Frýdku-Místku konala již třetí ročník otevřené soutěže v Taekwondu ITF. Škola Taekwondo ITF Frýdek-Místek opět ve spolupráci s Českých svazem Taekwon-do ITF uspořádala tento turnaj a přizvala kluby nejen z České republiky, ale také ze zahraničí. 

 

Do Frýdku-Místku si nakonec udělalo cestu 213 závodníků ze 12 škol, především z MS kraje a také 4 kluby ze Slovenska. Soutěžilo se ve 2 disciplínách – technické sestavy a boj, který byl ještě rozdělen do 3 poddisciplín dle technického stupně na softkick (boj s pěnovou tyčí), pointfighting (boj na jednu techniku) a matsogi (sportovní boj). 

 

Díky speciální věkové kategorii Ninja (děti do 6 let) měli možnost si zasoutěžit i nejmenší bojovníci s bílým pásem. 

 

Speciální poděkování patří Českému svazu Taekwon-Do ITF za poskytnutí materiální pomoci a všem rozhodčím, kteří se podíleli na hladkém průběhu soutěže.

 

Děkujeme za účast všem závodníkům a těšíme se na další akci, kterou plánujeme na začátku příštího roku.

 

Reportáž z FM OPEN 2024 https://www.youtube.com/watch?v=OnXkNG6HF0A&t=1s 

Výsledková listina http://www.tkdfm.cz/open/ 

 

Výsledky nejúspěšnější školy

Pořadí Název školy Body

(1.-3b, 2.-2b, 3.-1b):

1. 2. 3.
1 Škola TaeKwon-Do ITF Frýdek-Místek, z. s. 162 26 32 20
2 Škola Taekwon-Do ITF Opava, z.s. 61 15 6 4
3 Škola taekwon-do ITF Ostrava, z.s. 61 11 9 10
4 Taekwon-do UKF NITRA 42 10 5 2
5 Taekwon-Do Academy Slovakia 37 5 9 4
6 Akademie Taekwon-do SKUP Olomouc 32 6 5 4
7 Koguryo Třebíč – Taekwondo ITF 19 4 3 1
8 Fighting arena Ostrava, z. s. 13 2 2 3
9 Škola Taekwon-do Club Brno ITF 12 1 2 5
10 Taekwon-Do I.T.F. Banská Bystrica 7 1 1 2
11 Taekwon-Do ITF Škola HORANGI Bratislava 5 1 0 2
12 Lipník nad Bečvou – Taekwondo Martiník 0 0 0 0

 

Nejúspěšnější jednotlivci

 

Nejúspěšnější ninja dívka Fiedlerová Kristina (Akademie Taekwon-do SKUP Olomouc)
Nejúspěšnější ninja chlapec Volný Marek (TKDFM)
Nejúspěšnější mladší žákyně Adamišinová Evelína (Škola Taekwon-Do ITF Opava, z.s.)
Nejúspěšnější mladší žák Koziar Filip (TKDFM)
Nejúspěšnější starší žákyně Boček Sarah (Koguryo Třebíč – Taekwondo ITF )
Nejúspěšnější starší žák Rygula Filip (TKDFM)
Nejúspěšnější mladší juniorka Piesecká Vivien (Taekwon-do UKF NITRA )
Nejúspěšnější mladší junior Minarčík Vojtěch (TKDFM)
Nejúspěšnější starší juniorka Teslíková Kateřina (TKDFM)
Nejúspěšnější starší junior Maiwald Josef (Škola Taekwon-Do ITF Opava, z.s.)

 

Poslední společné akce v tomto školním roce jsou Sportovní den 24.6. (od 16:30) a zkoušky 26.6. (od 17:00) na 8.ZŠ (FM).

 

Poslední tréninky ve školním roce 2023/2024


– skupina FNO středa 19.6.
– skupina Dospělých čtvrtek 20.6.
– skupina Akademie čtvrtek 20.6.
– skupina Palkovice – pátek 21.6.
– skupiny A,B,C, Nábor – pátek 21.6.

Videosestřih o TKDFM

INFORMACE, NOVINKY, PŘIPRAVOVANÉ AKCE

Chcete-li dostávat upozornění ve formě zprávy v aplikaci What's Up přidejte se pomocí QR kódu níže do naší skupiny a buďte stále v dění :-).

What's Up

PRO NOVÁČKY

Řádná online registrace nového člena do našeho oddílu zde na tomto odkaze :

 portal.taekwondo.cz/register/frydek-mistek