Nejúspěšnější škola MČR 2011 a 2012; absolutní vítěz Czech Open 2013,2015,2016; vítěz TOP TEN LIGY 2015

Moravia OPEN 2019

Poslední víkend v září se v Ostravě konal jeden z největších turnajů u nás – Moravia Open 2019. Letos se přihlásilo rekordních 430 závodníků z Česka, Polska, Slovenska, Maďarska i Slovinska. Nechyběli jsme ani my s druhou největší výpravou – 26 bojovníky!

Sobotní soutěžní den patřil juniorským a seniorským závodníkům. I přesto, že jsme měli v této věkové kategorii pouze 6 zástupců, dokázali jsme vybojovat 3 zlaté medaile. První ,,zlatonku” pro nás ulovila Adéla Stupková coby začínající závodnice, která ve své kategorii zelených pásků nenašla přemožitelku a právem si zasloužila vítězství. Chvíli na to přidal další zlato Kuba Šperka, který jako obvykle přejížďel své soupeře v technických sestavách modrých pásků a tak jsme během několika hodin měli na kontě 2 zlaté medaile. Do sbírky jsme přidali ještě jednu bronzovou medaili, kterou vybojoval Dalibor Pantlík v technických sestavách seniorů II. dan. 

Odpoledne se rozjela i disciplína sportovních bojů a zde jsme měli želízko v ohni. Janča Krušinová je velmi zdatná bojovnice a má na kontě už mnoho tuzemských i mezinárodních výher. Janča potvrdila svou formu a drtila jednu soupeřku vedle druhé, dostala se do finále a vyhrála! Třetí zlato. V bojích se také dařilo Radce Dudové, která nakonec v semifinále podlehla, ale získala krásné třetí místo. Podobně na tombyla také Adéla Stupková, která v bojích taktéž brala bronz. Janča Krušinová na závěr ještě přidala jednu bronzovou v disciplíně tukgi (speciální techniky). 

Nedělní soutěž byla čistě žákovská a my jsme v ní měli poměrně velké zastoupení, což je především zásluha rodičů, kteří děti podporují v soutěžení na podobných soutěžích. Zlata nám padaly po celý den a že jich nebylo málo. Hned mezi prvními kategoriemi se blýskl náš Tomáš Basta, který došel až do finále a zvítězil! Bravo. Chvíli na to na vedlejším ringu Robin Koláček, ostřílený závodník, bral taktéž zlato mezi zelenými pásky. Další zlatou přidal i Vojta Minarčík v kategorii bílých pásů. A na konto nám přibyly i bronzy Elišky Horňáčkové v kategorii zelených pásků a Saši Koláčkové v modrých páscích – bravo.
Zlatá salva nekončila a odpoledne se dal do bojů Adrian Bušovský, který ve velké konkurenci vybojoval prvenství v disciplíne softstick (boj s pěnovou tyčí). Marek Duda se ve sportovním boji (matsogi) rval jako lev a zaslouženě taktéž vybojoval zlatou medaili v konkurenci mnoha zahraničních bojovníků. Bronz přidal i Lukáš Daněk v podobně nabité váhové kategorii do 32kg. Krásnou třešničkou na dortu v podobě deváté zlaté medaile pro nás bylo velké vítězství našich žákyň v týmovém sportovním boji. Saša Koláčková, Kačka Kadlubcová a Viki Biječková spojily své síly a porazily tým z Karviné a následně i tým z Ostravy a zaslouženě se dostaly na bednu nejvyšší. 

Velké poděkování patří rodičům, kteří děti podporují a jezdí s námi na závody jako doprovod a výpomoc. Moc děkujeme! 

 

Celkově se naše škola umístila na krásném 4. místě v celkovém pořadí škol!

 

Celkové výsledky:

1. místo – Adéla Stupková, technické sestavy
1. místo – Jakub Šperka, technické sestavy
1. místo – Jana Krušinová, sportovní boj
1. místo – Tomáš Basta, technické sestavy
1. místo – Vojtěch Minarčík, technické sestavy
1. místo – Adrian Bušovský, softkick
1. místo – Robin Koláček, technické sestavy
1. místo – Marek Duda, sportovní boj
1. místo – Alexandra Koláčková, Viktorie Biječková, Kateřina Kadlubcová, sportovní boj týmy
3. místo – Adéla Stupková, pointfighting
3. místo – Dalibor Pantlík, technické sestavy
3. místo – Dalibor Pantlík, sportovní boj
3. místo – Radka Dudová, sportovní boj
3. místo – Jana Krušinová, tukgi
3. místo – Lukáš Daněk, sportovní boj
3. místo – Eliška Horňáčková, technické sestavy
3. místo – Nicol Čížková
3. místo – Alexandra Koláčková, technické sestavy
 

VŠEM MOC GRATULUJEME A DĚKUJEME ZA VZORNOU REPREZENTACI NAŠEHO ODDÍLU A TĚŠÍME SE NA DALŠÍ ZÁVODY!

AKTUALIZACE 12.3.2020, 13:25

Vážení rodiče, členové,

Vážení rodiče, členové,
vzhledem ke stále aktualizujícím se informacím ohledně současné situace jsme se rozhodli náhradní tréninky úplně zrušit až do odvolání.

Prosím berte tohle jako preventivní opatření, abychom předcházeli většímu nebezpečí. Zároveň bych chtěl poprosit o zachování chladné hlavy i v takto vypjatých situacích. Pevně věřím, že se situace co nejrychleji zlepší a každý jeden z nás tomu můžeme pomoci. Děkujeme za pochopení!

Trenérský tým TKDFM

Kalendář akcí

Kvě
15
08:00 Mistrovství České republiky kup ...
Mistrovství České republiky kup ...
Kvě 15 @ 08:00 – Kvě 17 @ 20:00
Místo: Nymburk Propozice: Přihlášení a bližší informace zde
Kvě
30
So
08:30 Sonkal OPEN 2020 v taekwondu ITF
Sonkal OPEN 2020 v taekwondu ITF
Kvě 30 @ 08:30 – 20:00
Místo: Praha Propozice: Přihlášení a bližší informace zde:
Čvn
13
So
10:00 1. kolo celorepublikového setkán...
1. kolo celorepublikového setkán...
Čvn 13 @ 10:00 – Čvn 14 @ 20:00
Místo: Ostrava Propozice:

I.TAEKWONDO PLES (2.ročník)

Videosestřih o TKDFM