Nejúspěšnější škola MČR 2011 a 2012; absolutní vítěz Czech Open 2013,2015,2016; vítěz TOP TEN LIGY 2015

Masters of TKDFM

Masters of TKDFM

 

Je tady nový školní rok a my opět cvičíme a makáme na našem klasickém dlouholetém působišti – 8. Základní škola ve Frýdku-Místku. Letos kromě mnoha svazových závodů, seminářů a dalších akcí nás čeká i jedna velká celoodílová soutěž, která tady ještě nebyla. 

 

Letošní rok bude ve znamení mistrů! Masters of TKDFM to je název nové soutěže, kterou jsem pro Vás společně s trenérským týmem připravili a do které budou zapojeni opravdu všichni. Celý systém soutěže je velmi propracovaný a je založen na sběru bodů za účast na trénincích, soutěžích, seminářích, za výkony na soutěžích a na tzv. ,,master challenge” trénincích a samozřejmě za účast v STM (Středisko talentované mládeže) nebo v reprezentaci ČR. Detailní informace k soutěži zveřejníme již brzy na našem webu a již nyní je k dispozici na nástěnce u tělocvičen a zde níže v článku. 

 

Systém je velice vyrovnaný a může v něm opravdu vyhrát kdokoli – záleží jen na Vás. Soutěžíme o hodnotné ceny, které budeme postupně během roku zveřejňovat, ale určitě se máte na co těšit! 

 

Mistrům zdar a hodně štěstí! 

 

Bodování Masters 

 

7 pilířu Masters

 

 1. TRÉNINKY
 2. SOUSTŘEDĚNÍ
 3. ZKOUŠKY
 4. SOUTĚŽE
 5. SEMINÁŘE
 6. EXHIBICE
 7. MASTER CHALLENGE

 

Princip a průběh

 

Soutěž bude stavět na “sedmi pilířích” stanovených výše. V průběhu roku budete sbírat body za každý z nich ať už to jsou absolvované tréninky (hlídejte si své trenéry ať poctivě zapisují docházku!!! 🙂 ), zlaté medaile či za výsledky “MASTER CHALLANGE” která budou probíhat 3x ročně v rámci technických tréninků. Termíny těchto tréninku budou dopředu stanoveny. Všechny vaše získané body budou zapisovány tabulky MASTERS a zveřejňovány každý měsíc na nástěnce 8.ZŠ, webu www.tkdfm.cz a facebooku. Vítězové budou vyhlášeni na tradiční oddílové soutěži k příležitosti ukončení školního roku! Čekají na vás krásné a hodnotné ceny včetně originálního trička s vašim jménem pro vítěze každé z kategorií. Jejich design bude zveřejněn v prvních měsících soutěže. Bodování končí k 31. květnu 2020.

 

Soutěžní kategorie

 

 1. Absolutní vítěz
 2. Absolutní vítěz
 3. Absolutní vítěz
 • 1st SENIOR
 • 1st SENIORKA
 • 1st JUNIOR
 • 1st JUNIORKA
 • 1st ST. ŽÁK
 • 1st ST. ŽÁKYNĚ
 • 1st ML. ŽÁK
 • 1st ML. ŽÁKYNĚ
 • 1st NINJA(6 let a méně)

 

 

AKTUALIZACE 12.3.2020, 13:25

Vážení rodiče, členové,

Vážení rodiče, členové,
vzhledem ke stále aktualizujícím se informacím ohledně současné situace jsme se rozhodli náhradní tréninky úplně zrušit až do odvolání.

Prosím berte tohle jako preventivní opatření, abychom předcházeli většímu nebezpečí. Zároveň bych chtěl poprosit o zachování chladné hlavy i v takto vypjatých situacích. Pevně věřím, že se situace co nejrychleji zlepší a každý jeden z nás tomu můžeme pomoci. Děkujeme za pochopení!

Trenérský tým TKDFM

Kalendář akcí

Kvě
15
08:00 Mistrovství České republiky kup ...
Mistrovství České republiky kup ...
Kvě 15 @ 08:00 – Kvě 17 @ 20:00
Místo: Nymburk Propozice: Přihlášení a bližší informace zde
Kvě
30
So
08:30 Sonkal OPEN 2020 v taekwondu ITF
Sonkal OPEN 2020 v taekwondu ITF
Kvě 30 @ 08:30 – 20:00
Místo: Praha Propozice: Přihlášení a bližší informace zde:
Čvn
13
So
10:00 1. kolo celorepublikového setkán...
1. kolo celorepublikového setkán...
Čvn 13 @ 10:00 – Čvn 14 @ 20:00
Místo: Ostrava Propozice:

I.TAEKWONDO PLES (2.ročník)

Videosestřih o TKDFM