Nejúspěšnější škola MČR 2011 a 2012; absolutní vítěz Czech Open 2013,2015,2016; vítěz TOP TEN LIGY 2015

Tři nové černé pásky

V pondělí 27.3. se ve Sportovním centru v Brandýse nad Labem konaly svazové zkoušky na technický stupeň dan. Zkoušky na černý pásek se od klasických zkoušek na barevné pásky odlišují nejen náročností, ale také velikostí zkušební komise.  Ta zasedla ve složení – velmistr profesor Hwang Ho-Yong, IX. Dan, prezident ČST ITF Petr Pařík, VI. Dan a mistr Martin Zámečník, VII. Dan. Celkem 13 adeptů z několika Taekwondo škol muselo předvést technické sestavy (tul), boj (matsogi), sebeobranu (hosinsool), silové přerážení (wiryok), speciální přerážecí techniky (tki) a složit teoretickou zkoušku, aby dosáhli dalšího stupně na jejich cestě „DO“. Za náš oddíl se zkoušek zúčastnili Kačka Kadlubcová, Lucka Oborná a Lukáš Daněk. Všichni tři se připravovali již několik týdnů dopředu a pod drobnohledem našeho trenérského týmu byli na zkoušky po důkladném přezkoušení připuštěni. Bez zaváhání poté před zkušební komisí zkoušku složili a rozšířili tak řady našich černých pásků! Perličkou byl výkon Kačky Kadlubcové, která si ze zkoušek odnáší nejvyšší udělené bodové ohodnocení – 66 bodů!

Všem moc gratulujeme!

Poslední společné akce v tomto školním roce jsou Sportovní den 24.6. (od 16:30) a zkoušky 26.6. (od 17:00) na 8.ZŠ (FM).

 

Poslední tréninky ve školním roce 2023/2024


– skupina FNO středa 19.6.
– skupina Dospělých čtvrtek 20.6.
– skupina Akademie čtvrtek 20.6.
– skupina Palkovice – pátek 21.6.
– skupiny A,B,C, Nábor – pátek 21.6.

Videosestřih o TKDFM

INFORMACE, NOVINKY, PŘIPRAVOVANÉ AKCE

Chcete-li dostávat upozornění ve formě zprávy v aplikaci What's Up přidejte se pomocí QR kódu níže do naší skupiny a buďte stále v dění :-).

What's Up

PRO NOVÁČKY

Řádná online registrace nového člena do našeho oddílu zde na tomto odkaze :

 portal.taekwondo.cz/register/frydek-mistek