Nejúspěšnější škola MČR 2011 a 2012; absolutní vítěz Czech Open 2013,2015,2016; vítěz TOP TEN LIGY 2015

MISTROVSTVÍ EVROPY 2023 V TAEKWON-DO ITF

Ve středu 19.4. startuje jedna z vrcholových akcí pro sportovní reprezentaci ČR, Mistrovství Evropy žáků, juniorů, seniorů a veteránů.
Reprezentace se v pondělí 17.4. vydává do italského města Jesolo. Mezi letošními reprezentaty máme i naše frýdeckomístecké naděje, a to Kateřinu Kadlubcovou a Lukáše Daňka. Mimo závodníky odlétá také trenérský tým, kde nechybí Filip Gavlas, jako reprezentační trenér juniorů a náš nový trenér Adam Chlebek, jako reprezentační trenér seniorek.

Reprezentanti v posledních 2 měsících absolvovali náročnou přípravu a bojovali o nominace. Během přípravy se nám však bohužel Lukáš zranil a to ho o start na ME připravilo. Kačka, mladší juniorka, si vybojovala nominaci v následujících kategoriích:

– Technické sestavy I.DAN
– Sportovní boj -65kg
– Tým juniorky

Pořadatelé budou i letos zprostředkovávat přímé přenosy. Odkazy na streamy vám nasdílíme po jejich zpřístupnění do skupiny – https://www.facebook.com/groups/49000177242/.

Veškeré dění budeme sledovat a všichni budeme držet nejen naší Kačce, ale i celé české reprezentaci palce! Aktuální informace naleznete vždy na našich FB stránkách nebo FB skupině.

ČEŠI DO TOHO!

! VYHLÁŠENÍ LIGY TKDFM A SOUTĚŽ TKDFM – 21.6.2023 !

Poslední tréninky ve školním roce 2022/2023
– FNO – pondělí 19.6.
– Palkovice – úterý 22.6.
– FM – pátek 23.6.

PRO NOVÁČKY
Řádná online registrace nového člena do našeho oddílu zde na tomto odkaze:
 portal.taekwondo.cz/register/frydek-mistek

Videosestřih o TKDFM

INFORMACE, NOVINKY, PŘIPRAVOVANÉ AKCE

Chcete-li dostávat upozornění ve formě zprávy v aplikaci What's Up přidejte se pomocí QR kódu níže do naší skupiny a buďte stále v dění :-).

What's Up