Nejúspěšnější škola MČR 2011 a 2012; absolutní vítěz Czech Open 2013,2015,2016; vítěz TOP TEN LIGY 2015

Úspěchy našich reprezentantů

INDIVIDUÁLNÍ MEDAILOVÁ UMÍSTĚNÍ ČLENŮ TKDFM
na mistrovstvích Evropy (ME) a mistrovstvích světa (MS)

 

KATEŘINA KOLÁŘOVÁ, 2.dan – členka reprezentace ČR od 2006

2. místo technické sestavy 2.dan (seniorky) – ME 2017 Liverpool

3. místo sportovní boj +75 kg (seniorky) – ME 2016 Řecko

2. místo technické sestavy 1.dan (seniorky) – ME 2016 Řecko

3. místo sportovní boj + 75 kg (seniorky) – MS 2015 Bulharsko

1. místo technické sestavy 1.dan (seniorky) – ME 2014 Bělorusko

3 .místo sportovní boj + 75 kg (seniorky) – ME 2014 Bělorusko

3. místo sportovní boj + 75 kg (seniorky) – MS 2013 Bulharsko

3. místo sportovní boj + 75 kg (seniorky) – ME 2013 Slovinsko

3. místo technické sestavy 1.dan (seniorky) – ME 2012 Bulharsko

3. místo technické sestavy 1.dan (seniorky) – MS 2011 Korea

3. místo sportovní boj do 75 kg (seniorky) – ME 2010 Itálie

3. místo sportovní boj do 70 kg (juniorky) – ME 2008 Chorvatsko

3. místo sportovní boj do 70 kg (juniorky) – MS 2008 Uzbekistán

3. místo sportovní boj do 70 kg (juniorky) – ME 2007 Estonsko

3. místo sportovní boj do 70 kg (juniorky) – ME 2006 Řecko

 

VENDULA BLUCHOVÁ, 1.dan – členka reprezentace ČR od 2016

2. místo technické sestavy 1.dan (juniorky) – MS 2016 Itálie

2. místo sportovní boj do 46 kg (juniorky) – MS 2016 Itálie

 

DALIBOR PANTLÍK, 2.dan – člen reprezentace ČR od 2013

2. místo technické sestavy 1.dan (junioři) – ME 2016 Řecko

3. místo technické sestavy 1.dan (junioři) – MS 2014 Tádžikistán

1. místo technické sestavy 1.dan (junioři) – ME 2014 Bělorusko

 

ADÉLA MORAVCOVÁ, 1.dan – členka reprezentace ČR od 2011

2. místo sportovní boj do 46 kg (juniorky) – ME 2013 Slovinsko

3. místo sportovní boj do 45 kg (seniorky) – ME 2013 Slovinsko

 

VOJTĚCH JAN FOLDYNA, 2.dan – člen reprezentace ČR od 2016

 

JANA KRUŠINOVÁ, 1.dan – členka reprezentace ČR od 2016

3. místo sportovní boj do 58 kg (juniorky) – ME 2017 Liverpool

 

VENDULA MERTOVÁ, 1.kup – členka reprezentace ČR od 2017

 

VOJTĚCH KROPÁČ, 1.kup – člen reprezentace ČR od 2017

 

Exreprezentanti ČR za TKDFM

 

FILIP GAVLAS, 2.dan – člen reprezentace ČR od 2005

1. místo sportovní boj do 64 kg (senioři) – ME 2014 Bělorusko

2. místo technické sestavy 2.dan (senioři) – ME 2014 Bělorusko

Nejúspěšnější seniorský závodník Mistrovství Evropy 2014

3. místo sportovní boj do 64 kg (senioři) – ME 2013 Slovinsko

1. místo sportovní boj do 64 kg (senioři) – ME 2012 Bulharsko

2. místo technické sestavy 2.dan (junioři) – ME 2008 Chorvatsko

2. místo sportovní boj do 63 kg (junioři) – ME 2008 Chorvatsko

1. místo technické sestavy 2.dan (junioři) – ME 2007 Estonsko

 

MARTIN KOSÍK, 1.dan – exreprezentant ČR

3. místo sportovní boj do 71 kg (senioři) – ME 2013 Slovinsko

2. místo sportovní boj do 71 kg (senioři) – ME 2012 Bulharsko

2. místo sportovní boj do 71 kg (senioři) – ME 2011 Estonsko

3. místo sportovní boj do 71 kg (senioři) – ME 2010 Itálie

3. místo sportovní boj do 71 kg (senioři) – ME 2009 Slovinsko

 

MAREK MOJŽÍŠEK, 1.dan – exreprezentant ČR

2. místo speciální přerážecí techniky (senioři) – ME 2013 Slovinsko

3. místo sportovní boj nad 75 kg (junioři) – ME 2012 Bulharsko

2. místo sportovní boj nad 75 kg (junioři) – MS 2012 Estonsko

 

MATĚJ SVOBODA,, 1.dan – exreprezentant ČR

3. místo technické sestavy 1.dan (junioři) – ME 2013 Slovinsko

 

DAVID CHLEBEK, 3.dan – exreprezentant ČR

 

JAN KADĚRA, 1.dan – exreprezentant ČR

 

BÁRA KOTÁSKOVÁ, 1.dan – exreprezentantka ČR

 

ANNA NEVLUDOVÁ, 1.dan – exreprezentantka ČR

3. místo sportovní boj do 64 kg (juniorky) – MS 2014 Tádžikistán

3. místo technické sestavy 1.dan (juniorky) – ME 2014 Bělorusko

3. místo sportovní boj do 64 kg (juniorky) – ME 2014 Bělorusko

3. místo sportovní boj do 58 kg (juniorky) – ME 2012 Bulharsko

 

KOŠÁTKO MICHAL, 2.dan – exreprezentant ČR

3. místo technické sestavy II.Dan (senioři) – MS 2007 Slovinsko

Nejúspěšnější seniorský závodník Mistrovství Evropy 2006

1. místo sportovní boj do 85kg (senioři) – ME 2006 Řecko

2. místo technické sestavy II.Dan (senioři) – ME 2006 Řecko

1. místo sportovní boj do 80 kg (senioři) – MS 2005 Austrálie

3. místo technické sestavy II. Dan (senioři) – MS 2005 Austrálie

1. místo technické sestavy II. Dan (senioři) – ME 2005 Irsko

3. místo sportovní boj do 80 kg (senioři) – ME 2005 Irsko

3. místo sportovní boj do 80 kg (senioři) – ME 2004 Bulharsko

3. místo sportovní boj do 80 kg (senioři) – MS 2003 Řecko

2. místo technické sestavy (junioři) – ME 2000 Skotsko

 

KOŠÁTKO RADEK, 1.dan – exreprezentant ČR

2. místo technické sestavy I.Dan (senioři) – MS 2008 Chorvatsko

2. místo speciální přerážecí techniky (junioři) – ME 2005 Irsko

2. místo sportovní boj nad 70 kg (junioři) – ME 2005 Irsko

3. místo sportovní boj do 70 kg (junioři) – MS 2004 Malajsie

3. místo sportovní boj do 63 kg (junioři) – MS 2003 Slovensko

 

VYVIAL KAMIL, 2.dan – exreprezentant ČR

2. místo sportovní boj (senioři) – ME 2000 Skotsko

3. místo silové přerážení (senioři) – ME 1998 Řecko

2. místo silové přerážení (senioři) – MS 1997 Rusko

3. místo silové přerážení (senioři) – ME 1997 Slovinsko

 

TOMÁŠEK RADIM, 1.dan – exreprezentant ČR

1. místo silové přerážení (senioři) – ME 2000 Skotsko

 

CHMEL STANISLAV, 1.dan – exreprezentant ČR

3. místo sportovní boj do 75 kg (senioři) – MS 2006 Bulharsko

 

ŽYLOVÁ JANA, 1.dan – exreprezentantka ČR

3. místo sportovní boj nad 75 kg (seniorky) – ME 2006 Řecko

3. místo sportovní boj do 63 kg (seniorky) – ME 2005 Irsko

2. místo silové přerážení (senioři) – MS 1997 Rusko

POZOR, V PÁTEK 9.11.2018 A V PONDĚLÍ 12.11.2018 JSOU ZRUŠENY VŠECHNY TRÉNINKY VE FRÝDKU-MÍSTKU Z DŮVODU KONÁNÍ MISTROVSTVÍ ČR V BRNĚ!

Kalendář akcí

Lis
18
Ne
08:00 Polish Open Cup
Polish Open Cup
Lis 18 @ 08:00 – 20:00
Kdy: Neděle 18.11.2018, odjezd brzy ráno (cca 6:00) návrat v pozdních večerních hodinách (do půlnoci) Místo: Opole (cca 170km), doprava auty Náklady: 25 EUR startovné + cesta (dle počtu aut)   Závodí se v sestavách,[...]
Lis
29
Čt
18:00 Regionální technický seminář od ...
Regionální technický seminář od ...
Lis 29 @ 18:00 – 19:30
• Vede: velmistr Hwang Ho-jong (9. dan) • Místo: ZŠ Horymírova, Ostrava-Zábřeh
Pro
15
So
09:00 King of Taekwon-Do
King of Taekwon-Do
Pro 15 @ 09:00 – Pro 16 @ 22:00
https://www.facebook.com/events/522882271513360/ https://www.facebook.com/kingoftkd/