Nejúspěšnější škola MČR 2011 a 2012; absolutní vítěz Czech Open 2013,2015,2016; vítěz TOP TEN LIGY 2015

Letní soutěž TKDFM

Ve středu 14. 6. 2017 si trenéři a zkušení závodníci našeho oddílu připravili pro děti Letní soutěž. Zúčastnila se jí spousta členů skupin C a B, tedy držitelé bílého až modrého pásku.

Vedoucí oddílu Filip Gavlas na začátku celou soutěž uvedl a zmínil také všechny úspěchy našich členů na soutěžích českých, ale také mezinárodních. Než samotná soutěž začala, měli všichni v tělocvičně možnost vidět ukázku sestavy na II. Dan v podání Venduly Bluchové, vicemistryně světa. Poté se rozhodčí rozdělili na dva ringy. Začalo se klasicky technickými sestavami. Všechny děti ukázaly, co na tréninku poctivě secvičovaly a pár z nich zkusilo i sestavy na vyšší technický stupeň, který získali na zkouškách – ty se v našem oddíle konaly nedávno. Další disciplínou byly kopy na rychlost. Všichni si tak měli možnost vyzkoušet, kolikrát dokážou kopnout do lapy za 10 sekund. Výkony byly velice dobré a všichni byli mile překvapeni, když se čísla pohybovala kolem 20 kopů.

Ještě než začala disciplína matsogi (sportovní boj), měly děti možnost vidět druhou ukázku. Do chráničů šly současné členky reprezentace ČR Jana Krušinová s Vendulou Mertovou. K vidění pak byly pěkné techniky, zejména otočky. Holky ukázaly „jak na to“ a závodníci se mohli pustit do svých bojů. Délka zápasu byla nastavena na jednu a půl minuty (oproti klasickým třem minutám). Všichni si tak vyzkoušeli sportovní Taekwon-Do a byli z toho velice nadšení. Hned několik jedinců si také vysloužilo pochvalu od svých trenérů.

Po všech zápasech proběhlo závěrečné vyhlášení a odměňování. Za první tři místa se udělovaly medaile a na úplném konci byly předány odměny za celoroční soutěž Master young 🙂

Foto zde: http://tkdfm.rajce.idnes.cz/14._6._2017_Letni_soutez_TKDFM/

#TKDFM

AKTUALIZACE 12.3.2020, 13:25

Vážení rodiče, členové,

Vážení rodiče, členové,
vzhledem ke stále aktualizujícím se informacím ohledně současné situace jsme se rozhodli náhradní tréninky úplně zrušit až do odvolání.

Prosím berte tohle jako preventivní opatření, abychom předcházeli většímu nebezpečí. Zároveň bych chtěl poprosit o zachování chladné hlavy i v takto vypjatých situacích. Pevně věřím, že se situace co nejrychleji zlepší a každý jeden z nás tomu můžeme pomoci. Děkujeme za pochopení!

Trenérský tým TKDFM

Kalendář akcí

Kvě
15
08:00 Mistrovství České republiky kup ...
Mistrovství České republiky kup ...
Kvě 15 @ 08:00 – Kvě 17 @ 20:00
Místo: Nymburk Propozice: Přihlášení a bližší informace zde
Kvě
30
So
08:30 Sonkal OPEN 2020 v taekwondu ITF
Sonkal OPEN 2020 v taekwondu ITF
Kvě 30 @ 08:30 – 20:00
Místo: Praha Propozice: Přihlášení a bližší informace zde:
Čvn
13
So
10:00 1. kolo celorepublikového setkán...
1. kolo celorepublikového setkán...
Čvn 13 @ 10:00 – Čvn 14 @ 20:00
Místo: Ostrava Propozice:

I.TAEKWONDO PLES (2.ročník)

Videosestřih o TKDFM