Nejúspěšnější škola MČR 2011 a 2012; absolutní vítěz Czech Open 2013,2015,2016; vítěz TOP TEN LIGY 2015

Léto s taekwondem

Ptáte se, co se děje v naší škole celé léto? Nezahálíme…

Začátkem prázdnin se ti, co si zrovna neužívali někde na letní dovolené, sešli na Olešné, kde se kromě společného tréninku, také uskutečnilo focení! Prostředí přehrady Olešné, která je mimo jiné velmi oblíbeným sportovištěm frýdeckomísteckých obyvatel, si o focení přímo říká. Na fotkách, které pro Vás již brzy zveřejníme (nyní pouze ochutnávka), se v pozadí tyčí naše nejvyšší hora Beskyd – Lysá hora. Tu ještě máme v plánu do konce srpna společně vyšlápnout. ☺ Velké díky patří Radkovi Juřičkovi, fotografovi, který si na nás i v těchto horkých letních dnech udělal čas.

Během letních měsíců samozřejmě probíhají  i tréninky. Ty jsou stavěny zejména pro závodní  tým. Běháme, cvičíme, posilujeme. Nejvíce v těchto měsících makají naši reprezentanti. Ti 24.8. odlétají do bulharského města Plovdiv, kde se bude konat poprvé sloučené Mistrovství Světa seniorů, juniorů, veteránů a žáků. Z naší školy se nominovala ve věkové kategorii seniorek Kateřina Kolářová a Jana Krušinová, juniorek Vendula Bluchová a juniorů Vojtěch Kropáč. Ti už jsou v závěru přípravy a v nejlepší formě. Nominace brzy na našem webu. Celé MS bude jistě vysíláno i online a všechny aktuální zprávy budou zveřejněny zejména prostřednictvím facebookových stránek. Tak držte našim reprošům palce!

Dále můžeme pogratulovat novému držiteli II. DANU, Vojtěchovi Kropáčovi! Ten s výborným výsledkem, ze nějž byl odměněn svazovou kravatou, dne 4.8. úspěšně složil zkoušku a tak se náš počet oddílových DANů zase zvedl. Gratulujeme, Vojto!

Tento týden také probíhá Velké letní soustředění. Spousta mladších členů spolu s trenérem Adamem Kratochvílem si tak právě užívá týden plný her a taekwonda právě tam. Tímto je všechny zdravíme a přejeme spoustu nových zážitků a přátel.

Sledujte nás, těšíme se v září!

V PÁTEK 31.1. JSOU Z DŮVODU POLOLETNÍCH PRÁZDNIN ZRUŠENY VŠECHNY TRÉNINKY!

Kalendář akcí

Led
29
St
17:00 Zkoušky na T.S. KUP
Zkoušky na T.S. KUP
Led 29 @ 17:00 – 18:30
• Čas: Od 17:00 hodin • Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑jong (9. dan) • Místo: Tělocvična 8.ZŠ ČSA 570, Frýdek-Místek
18:30 Regionální technický seminář
Regionální technický seminář
Led 29 @ 18:30 – 20:00
• Čas: Od 18:30 do 20:00 hodin • Vede: velmistr Hwang Ho‑jong (9. dan) • Místo: Tělocvična 8.ZŠ ČSA 570, Frýdek-Místek
Úno
8
So
07:00 Pohár o páva
Pohár o páva
Úno 8 @ 07:00 – 15:00
  Místo: Opava Propozice: Ke stažení zde Přihlášení a bližší informace zde Deadline pro přihlášení: úterý 4.2. (pozdější přihlášení již nebudeme moct akceptovat)  

I.TAEKWONDO PLES (2.ročník)

Videosestřih o TKDFM