Nejúspěšnější škola MČR 2011 a 2012; absolutní vítěz Czech Open 2013,2015,2016; vítěz TOP TEN LIGY 2015

Červen v TKDFM

Poslední měsíc školního roku 2018/2019 byl nabitý taekwondo akcemi od začátku až do konce.

19.6. proběhly v našem oddíle, letos již podruhé, zkoušky na vyšší pásky. Zkoušky vedl Velmistr prof. Hwang Ho-jong, IX.Dan, hlavní instruktor Českého svazu Taekwon-Do ITF. Celkem se zkoušek zúčastnilo 34 studentů z našeho oddílu a 4 studenti z karvinského oddílu. Všichni zkoušku na vyšší technický stupeň složili úspěšně. Za zmínku stojí uvést nejvyšší udělené hodnocení těchto zkoušek, které obdržel náš člen Robin Koláček. Při zkoušce ob dva stupně ze žlutého na zelený pásek získal 67 bodů!

Po ukončení zkoušek proběhl již tradičně technický seminář pod vedením pana Velmistra. Semináře se zúčastnilo přes 30 taekwondistů z celé Severní Moravy. Na programu byly základní techniky a sestavy od zeleného do červeného pásku. Jako vždy kladl pan Velmistr hlavně důraz na to, aby studenti při došlápnutí do postoje nedupali, ale jemně došlápli a koncentrovali tak veškerou energii do techniky.

O týden později jsme uspořádali tradiční Letní soutěž TKDFM. Letos proti sobě na tatami nastoupili žáci a žákyně z našeho oddílu, oddílu Joomok a nově i karvinského oddílu. O medaile za sestavy, boje s pěnovými tyčkami, matsogi a kopy na rychlost zápolilo celkem 46 dětí a celou soutěž jsme stihli za necelé tři hodiny. Nejlepší závodníci byli oceněni tričky a deskovou hrou Ubongo.

Další den předvedl náš oddíl exhibiční ukázku na základní škole ve Sviadnově, kde se konalo rozloučení s žáky 5. třídy. Celkem 13 taekwondistů zacvičilo sestavy, sparingy, boje a přerážení před zraky přihlížejících diváků a sklidilo velké ovace a potlesk.

V pátek 29.6. se v restauraci Carbon konala oddílová konference. Pro další rok byl zvolen stejný výkonný výbor jako letos. Byly nastíněny i plánované akce, například I. TAEKWONDO PLES (3. ročník). Poté od 18 hodin proběhlo v Sokolíku zakončení roku pro závodní tým a skupinu A. Na programu byly hry a opékání párků.

Přes prázdniny neprobíhají z důvodu uzavření tělocvičen tréninky. Přejeme všem našim členům a jejich rodičům příjemně prožité prázdniny se spoustou zážitků a těšíme se na trénincích od 4.9!

P.S. Nezapomeňte sledovat náš web „www.tkdfm.cz„!

Informace k letnímu soustředění zde: http://www.tkdfm.cz/wp-conte…/…/zakladni-info-MAdagaskar.pdf

V PÁTEK 31.1. JSOU Z DŮVODU POLOLETNÍCH PRÁZDNIN ZRUŠENY VŠECHNY TRÉNINKY!

Kalendář akcí

Led
29
St
17:00 Zkoušky na T.S. KUP
Zkoušky na T.S. KUP
Led 29 @ 17:00 – 18:30
• Čas: Od 17:00 hodin • Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑jong (9. dan) • Místo: Tělocvična 8.ZŠ ČSA 570, Frýdek-Místek
18:30 Regionální technický seminář
Regionální technický seminář
Led 29 @ 18:30 – 20:00
• Čas: Od 18:30 do 20:00 hodin • Vede: velmistr Hwang Ho‑jong (9. dan) • Místo: Tělocvična 8.ZŠ ČSA 570, Frýdek-Místek
Úno
8
So
07:00 Pohár o páva
Pohár o páva
Úno 8 @ 07:00 – 15:00
  Místo: Opava Propozice: Ke stažení zde Přihlášení a bližší informace zde Deadline pro přihlášení: úterý 4.2. (pozdější přihlášení již nebudeme moct akceptovat)  

I.TAEKWONDO PLES (2.ročník)

Videosestřih o TKDFM