Nejúspěšnější škola MČR 2011 a 2012; absolutní vítěz Czech Open 2013,2015,2016; vítěz TOP TEN LIGY 2015

V. ročník Beskydských rekordů opět s naším taekwondem

napsala: Kateřina Birkášová

V sobotu 17. 8. 2013 se konal již V. ročník Beskydských rekordů na místeckém náměstí a naše škola byla jako každým rokem pozvána na tuto akci, aby zpestřila program všem přítomným. Vystoupení mělo u diváků a především dětí obrovský úspěch a z davu se ozývaly věty typu: „ Mami, mami, já to chci taky umět!“. 🙂

V termínu konání této akce probíhalo zároveň i Letní oddílové soustředění,  proto patří velký dík paní Foldynové a panu Kropáčovi, kteří zajistili převoz našich dětí do Frýdku-Místku a zpět do místa konání soustředění.  

Velké díky patří také panu Hlavatíkovi za převoz tatami, Tomášovi Vojtekovi za naložení tatami, Ladě Hlouškové za přivezené přerážecí desky, všem členům školy – Vojtovi Kropáčovi, Vojtovi Foldynovi, Marianu Hlavatíkovi, Petře Chlebkové, Vendule Bluchové, Matějovi Svobodovi, Dájovi Pantlíkovi, Davidovi Chlebkovi, Petrovi Lazorikovi, Monice Burdové, Filipovi Gavlasovi a Martinovi Kosíkovi za skvělé nasazení při ukázce taekwonda – zde se můžete podívat na fotografie, které pořídila Martina Řezáčová (děkuji 🙂 ).

Moderování se opět ujala Nela Chamrádová spolu s Vojtěchem Bernatským a že jim to spolu šlo! Takže také velké díky, dodalo to exhibici úžasnou a nezaměnitelnou atmosféru! Ráda bych také poděkovala organizátorům akce za pozvání a těšíme se opět na další ročník!

Speciální díky patří Martinovi Kosíkovi, který mi zásadně pomohl při organizování této akce 🙂

AKTUALIZACE 12.3.2020, 13:25

Vážení rodiče, členové,

Vážení rodiče, členové,
vzhledem ke stále aktualizujícím se informacím ohledně současné situace jsme se rozhodli náhradní tréninky úplně zrušit až do odvolání.

Prosím berte tohle jako preventivní opatření, abychom předcházeli většímu nebezpečí. Zároveň bych chtěl poprosit o zachování chladné hlavy i v takto vypjatých situacích. Pevně věřím, že se situace co nejrychleji zlepší a každý jeden z nás tomu můžeme pomoci. Děkujeme za pochopení!

Trenérský tým TKDFM

Kalendář akcí

Kvě
15
08:00 Mistrovství České republiky kup ...
Mistrovství České republiky kup ...
Kvě 15 @ 08:00 – Kvě 17 @ 20:00
Místo: Nymburk Propozice: Přihlášení a bližší informace zde
Kvě
30
So
08:30 Sonkal OPEN 2020 v taekwondu ITF
Sonkal OPEN 2020 v taekwondu ITF
Kvě 30 @ 08:30 – 20:00
Místo: Praha Propozice: Přihlášení a bližší informace zde:
Čvn
13
So
10:00 1. kolo celorepublikového setkán...
1. kolo celorepublikového setkán...
Čvn 13 @ 10:00 – Čvn 14 @ 20:00
Místo: Ostrava Propozice:

I.TAEKWONDO PLES (2.ročník)

Videosestřih o TKDFM