Nejúspěšnější škola MČR 2011 a 2012; absolutní vítěz Czech Open 2013,2015,2016; vítěz TOP TEN LIGY 2015

Výsledky Mistrovství Evropy 2018

Kateřina Kolářová, Dalibor Pantlík , Vojtěch Jan Foldyna, Vojtěch Kropáč a Vendula Bluchová- to je pětice našich reprezentantů 🇨🇿, která dovezla z Mistrovství Evropy 2018 do Frýdku-Místku celkem 13 medalí! 🏅 Veliká gratulace! 👏

Katerina Kolářová, II. Dan, seniorka
1. místo speciální přerážecí techniky tým
2. místo technické sestavy tým
3. místo sportovní boj tým

Dalibor Pantlík, II. Dan, senior
1. místo technické sestavy tým
2. místo speciální přerážecí techniky tým

Vojtěch Jan Foldyna, II. Dan, junior
1. místo technické sestavy tým
2. místo technické sestavy II. Dan
3. místo sportovní boj tým
3. místo speciální přerážecí techniky tým

Vendula Bluchová, I. Dan, juniorka
1. místo speciální přerážecí techniky tým
2. místo sportovní boj tým
2. místo technické sestavy tým
3. místo sportovní boj do 46kg

🔜 Článek o ME již brzy!

#TKDFM

Kalendář akcí

Úno
2
So
19:00 1. Taekwon-Do PLES (2. ročník)
1. Taekwon-Do PLES (2. ročník)
Úno 2 @ 19:00 – 23:30
• Místo: Národní dům, Frýdek Místek • Info: Společenská plesová akce školy taekwon-do ITF Frýdek Místek • WWW: www.tkdples.cz
Úno
15
14:00 Pohár ČST ITF
Pohár ČST ITF
Úno 15 @ 14:00 – Úno 16 @ 17:00
https://www.facebook.com/events/589644721472302/?notif_t=plan_user_invited&notif_id=1546426914381391
Bře
1
14:00 Czech OPEN 2019
Czech OPEN 2019
Bře 1 @ 14:00 – Bře 3 @ 20:00
• místo: SC ČUS Nymburk https://www.facebook.com/events/350809372193306/?notif_t=plan_user_invited&notif_id=1546427048439322
Bře
9
So
10:00 Bosna a Hercegovina OPEN 2019
Bosna a Hercegovina OPEN 2019
Bře 9 @ 10:00 – 20:00
https://www.facebook.com/events/989611577913422/?notif_t=plan_user_invited&notif_id=1546427218800405
Dub
1
Po
11:00 Mistrovství Evropy 2019
Mistrovství Evropy 2019
Dub 1 @ 11:00 – Dub 8 @ 18:00
Místo: RDS Stadium, Rimini, Itálie
Kvě
25
So
08:00 Sonkal OPEN 2019
Sonkal OPEN 2019
Kvě 25 @ 08:00 – 18:30
• Místo: Praha Petřiny Jih