Nejúspěšnější škola MČR 2011 a 2012; absolutní vítěz Czech Open 2013,2015,2016; vítěz TOP TEN LIGY 2015

Máme v oddíle nový I.Dan !

Máme v oddíle nový I.Dan ! Je pravda, že v našich řadách už je pěkná řádka držitelů technického stupně dan, ale tento byl pro nás výjímečný a symbolický zároveň.

Petr Horňáček alias PEPE, jak mu už dvě desítky let jinak nikdo neřekne, dosáhl v taekwondu další mety. V neděli 10.12.2022 úspěšně složil zkoušku na I. dan a stal se tak držitelem mistrovského stupně. Gratulujeme!

Zkouška proběhla v Brně za přítomnosti velmistra Hwang Ho Yonga a Pepe od velmistra dostal velmi dobré hodnocení 65 bodů. Kromě dalších studentů, kteří také skládali zkoušku na I. dan, byli přítomní i hosté a vedoucí oddílů. Jedním z hostů byl také náš bývalý vedoucí a dlouholetý leader a guru oddílu Miroslav Sýkora, který přišel Pepeho podpořit. Pepe byl jedním z jeho prvních úspěšných žáků a přesto, že Mirek je v posledních letech vytížen v jiných oblastech života, tuto událost si nenechal ujít. Symbolicky se tak po letech potkali a navíc u tak významné události.

Je třeba podotknout, že Pepe se vrátil k taekwondu po několika letech, kdy se věnoval rodině a znovu začal cvičit s modrým páskem v roce 2019 a to díky své dceři, kterou taktéž přivedl k taekwondu o rok dříve před svým ,,znovuzrozením“. Příběh ale zdaleka nekončí! Když jeho dcera Eliška začala cvičit a šlo vidět, že taekwondo je pro ni to pravé ořechové, dostavily se první výsledky na závodech, žlutý a poté zelený pásek… Pepe se jednoho dne rozhodl, že půjde příkladem. Dal si jediný cíl – pokud Eliška dosáhne modrého pásu on musí dosáhnout I. danu.

Jak řekl, tak učinil. A dnes můžeme slavit a tento krásný příběh sdílet s ostatními. Pepe nejen, že jde příkladem ve všech zásadách taekwondo, ale jde také příkladem svým dětem a svým působením také ukazuje životní cestu taekwondem – DO.

Pepe děkujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů nejen v taekwondu.

Autor: Filip Gavlas

Poslední společná akce v tomto školním roce jsou zkoušky 26.6. na 8.ZŠ (FM) a v rámci zkoušek bude i závěrečný sportovní den pro všechny naše taekwonďáky ze všech poboček.

Poslední tréninky ve školním roce 2023/2024


– skupina Dospělých čtvrtek 20.6.

– skupina Akademie čtvrtek 20.6.

– skupina FNO pondělí 24.6.

– skupina Palkovice – 25.6.

– skupiny A,B,C, Nábor – středa 26.6.

Videosestřih o TKDFM

INFORMACE, NOVINKY, PŘIPRAVOVANÉ AKCE

Chcete-li dostávat upozornění ve formě zprávy v aplikaci What's Up přidejte se pomocí QR kódu níže do naší skupiny a buďte stále v dění :-).

What's Up

PRO NOVÁČKY

Řádná online registrace nového člena do našeho oddílu zde na tomto odkaze :

 portal.taekwondo.cz/register/frydek-mistek