Nejúspěšnější škola MČR 2011 a 2012; absolutní vítěz Czech Open 2013,2015,2016; vítěz TOP TEN LIGY 2015

Trenérský tým

Tato stránka slouží k prezentaci našich trenérů nejen jako taekwondistů, ale také jako obyčejných lidí, kteří chtějí předávat své zkušenosti dalším generacím. Mimo sportovní úspěchy mají také úspěchy v osobním životě, a to také vypovídá o jejich charakteru.

Za naše trenéry ručíme, jsou to skvělí lidé a stavební kámen našeho oddílu s dlouholetou tradicí.

 


Filip Gavlas

III. dan, 2. trenérská třída, šéftrenér TKDFM, závodní týmy

Cvičí taekwondo od 6 let, na kontě má mnoho národních a hlavně mezinárodních úspěchů. Je několikanásobným mistrem Evropy jak ve sportovním boji tak v technických sestavách. Do sportovní reprezentace se dostal již ve 13 letech a taekwondo vyučuje už více než 10 let.
Filip je zároveň výškový akrobat a člověk, který nezná překážky a miluje výzvy.
Vede závodní týmy v TKDFM a přípravuje reprezentanty na mezinárodní šampionáty.

 

 

 

 

 


Kateřina Kolářová

II. dan, 3 trenérská třída, vedoucí technických skupin A a C, trenérka závodního týmu a Náboru

Katka je veleúspěšná reprezentantka ČR v taekwondo a velká opora ženského týmu seniorek. Její výsledky na mezinárodním poli mluví za vše – vicemistryně světa 2015, mistryně Evropy 2014 a mnoho dalších úspěchů jak na tuzemských závodech tak i v zahraničí. Katka učí naše nejmenší nadějné taekwondisty a zároveň vede i nejvyšší technickou skupinu. Je to sportovkyně tělem i duší, takže ji v létě určitě potkáte na kole a v zimě zase na běžkách.

 

 

 

 

 


David Chlebek

III. dan, 3. trenérská třída, trenér technické skupiny A, C a Náboru

David je v současné době studentem III. ročníku Masarykovy univerzity v Brně v oboru medicíny. Jeho sportovní kariéra však do doby než se naplno začal věnovat studiu na lékařské fakultě, zaznemenala několik mezinárodních úspěchů, taktéž byl velkou oporou  a kapitánem juniorského týmu v reprezentaci ČR. David je mimo jiné velice schopný manažer a proaktivní člověk, který dotahuje věci do konce. Stejně jako v reprezantaci je i v oddíle velkou oporou trenérského týmu.

 

 

 

 

 

 

Nela Chamrádová

I. dan, 3. trenérská třída, trenérka skupiny A a B

Nelča je srdcařka taekwonda a velká bojovnice, která dokáže strhnout davy, když se pro něco opravdu nadchne. Věnuje se už několik let své skupině v oddíle a posouvá nadějné talenty do nejvyšší technické skupiny v TKDFM. Její povaha jí předurčuje k výkonnosti a zdravé tvrdohlavosti, s kterou umí nakazit své svěřence, a tak se většina z nich velice dobře uchytí a má výsledky. Mimo jiné má na starost také naše svěřence, kteří působí ve Středisku talentované mláděže Severní Morava. Nelča je činorodý člověk a mimo taekwondo se také věnuje poezii a pořádá kulturní akce…třeba jste ji viděli na Sweetsen Festu.?

 

 

 

 

 


Adéla Moravcová

I. dan, 3. trenérská třída, vedoucí technické skupiny B

Adélka je v současné době studentkou Ostravské univerzity, ale zároveň aktivní reprezentantkou. V juniorské éře si Adélka šáhla na kovy nejcennější na mezinárodním poli v individuálních kategoriích, nyní si začíná hájit své místo i v seniorské reprezentaci a nutno dodat, že má velké odhodlání opět stát na stupních vítězů.
Adélka je pragmatický člověk a své svěřence umí velice dobře motivovat k lepším výsledkům. Je to pravá ruka Nelči, s kterou společně vede skupinu zelených pásků.

 

 

 

 

 


Dalibor Pantlík

II. dan, 3. trenérská třída, trenér skupiny C, Náboru a závodního týmu

Vycházející hvězda českého taekwonda, ale zároveň velice skromný taekwondista, který v taekwondu zanechává kus sebe sama. Dříč, který má na kontě juniorské vítězství na Mistrovství Evropy a další nespočet týmových a národních individuálních medailí. Společně s Katkou vede skupinu nejmenších taekwondistů a předává své mnohaleté zkušenosti dalším. Dalibor je cílevědomý člověk, který si jde za svým snem a svou pozitivní aurou umí ,,nakazit“ široké okolí.

 

 

 

 

 


Barbora Kotásková

I. dan, 4. trenérská třída, trenérka technické skupiny C a Náboru

Barča je velká osobnost a talentovaná taekwondistka. Má velkou vůli jít stále kupředu a obrovskou empatii k lidem. Taktéž působí v reprezentaci, ale vzhledem ke svým zraněním, musí sportovní kariéru upozaďovat. Barča je také dobrodruh a mimo taekwondo se věnuje outdoorovým aktivitám jako je horolezectví, slackline ale třeba i urbex. Vede společně s Katkou a Daliborem skupinu našich nejmenších talentů a svou kreativitou posouvá tréninky na další úroveň.

 

 

 

 

 


Adam Kratochvíl

I. dan, 3. trenérská třída, trenér technické skupiny B + A, trenér STM

Dlouholetý taekwondista a trenér matador, který má za sebou už nespočet závodů a tréninků. Adam je služebně jeden z nejstarších členů naší školy a působí již více než 10 let jako trenér. Jeho největší předností je technická zdatnost a vytrvalost, s kterou ohromuje mladé talenty už mnoho let. Adam je technický inženýr a mimo taekwondo se věnuje také dalším sportům a účastní se adrenalinových akcí jako je např. Spartan Race.

 

 

 

 

 


Vendula Bluchová

II. dan, asistentka trenéra

Vendula alias Vendy patří­ k nejtalentovanějším taekwondistkám v poslední dekádě. Její výsledky ční nad její maličkost (výškovou :-)). Dvojnásobná vicemistryně světa a prakticky neporazitelná v technických sestavách v ČR patří Vendula ke špičce českého taekwonda. Své zkušenosti ráda předává dalším mladým taekwonďákům a byť je mnohdy srovnatelně vysoká se svými svěřenci 🙂 její zkušenosti jí vysoce převyšují a je radno si na ní dávat pozor.

 

 

 

 

 

 

Vendula Mertová
I. dan, asistentka trenéra

Další vycházející hvězda, která si svými výkony vysloužila své místo v reprezentaci. Vendula je velice zdatná bojovnice a podobně jako Dalibor je velký dříč, který jde až na okraj svých možností. Má za sebou četná republiková i zahraniční vítězství v žákovských i juniorských startech a stejně jako Vendy je asistentkou trenéra a věnuje se našim nejmenším svěřencům.

 

 

 

 

 

 

 

 

Mezi další trenéry TDKFM patří: Honza Kaděra (I. dan) Peter Lazorik (I. dan) Martin Kosík (I. dan), Jana Krušinová (I. dan). Již brzy připravíme i krátké medailonky o nich.

AKTUALIZACE 12.3.2020, 13:25

Vážení rodiče, členové,

Vážení rodiče, členové,
vzhledem ke stále aktualizujícím se informacím ohledně současné situace jsme se rozhodli náhradní tréninky úplně zrušit až do odvolání.

Prosím berte tohle jako preventivní opatření, abychom předcházeli většímu nebezpečí. Zároveň bych chtěl poprosit o zachování chladné hlavy i v takto vypjatých situacích. Pevně věřím, že se situace co nejrychleji zlepší a každý jeden z nás tomu můžeme pomoci. Děkujeme za pochopení!

Trenérský tým TKDFM

Kalendář akcí

Kvě
15
08:00 Mistrovství České republiky kup ...
Mistrovství České republiky kup ...
Kvě 15 @ 08:00 – Kvě 17 @ 20:00
Místo: Nymburk Propozice: Přihlášení a bližší informace zde
Kvě
30
So
08:30 Sonkal OPEN 2020 v taekwondu ITF
Sonkal OPEN 2020 v taekwondu ITF
Kvě 30 @ 08:30 – 20:00
Místo: Praha Propozice: Přihlášení a bližší informace zde:
Čvn
13
So
10:00 1. kolo celorepublikového setkán...
1. kolo celorepublikového setkán...
Čvn 13 @ 10:00 – Čvn 14 @ 20:00
Místo: Ostrava Propozice:

I.TAEKWONDO PLES (2.ročník)

Videosestřih o TKDFM