Nejúspěšnější škola MČR 2011 a 2012; absolutní vítěz Czech Open 2013,2015,2016; vítěz TOP TEN LIGY 2015

Trenérský tým

Tato stránka slouží k prezentaci našich trenérů nejen jako taekwondistů, ale také jako obyčejných lidí, kteří chtějí předávat své zkušenosti dalším generacím. Mimo sportovní úspěchy mají také úspěchy v osobním životě, a to také vypovídá o jejich charakteru.

Za naše trenéry ručíme, jsou to skvělí lidé a stavební kámen našeho oddílu s dlouholetou tradicí.

 


Filip Gavlas

III. dan, 2. trenérská třída, šéftrenér TKDFM, závodní týmy

Cvičí taekwondo od 6 let, na kontě má mnoho národních a hlavně mezinárodních úspěchů. Je několikanásobným mistrem Evropy jak ve sportovním boji tak v technických sestavách. Do sportovní reprezentace se dostal již ve 13 letech a taekwondo vyučuje už více než 10 let.
Filip je zároveň výškový akrobat a člověk, který nezná překážky a miluje výzvy.
Vede závodní týmy v TKDFM a přípravuje reprezentanty na mezinárodní šampionáty.

 

 

 

 

 


Kateřina Kolářová

II. dan, 3 trenérská třída, vedoucí technických skupin A a C, trenérka závodního týmu a Náboru

Katka je veleúspěšná reprezentantka ČR v taekwondo a velká opora ženského týmu seniorek. Její výsledky na mezinárodním poli mluví za vše – vicemistryně světa 2015, mistryně Evropy 2014 a mnoho dalších úspěchů jak na tuzemských závodech tak i v zahraničí. Katka učí naše nejmenší nadějné taekwondisty a zároveň vede i nejvyšší technickou skupinu. Je to sportovkyně tělem i duší, takže ji v létě určitě potkáte na kole a v zimě zase na běžkách.

 

 

 

 

 


David Chlebek

III. dan, 3. trenérská třída, trenér technické skupiny A, C a Náboru

David je v současné době studentem III. ročníku Masarykovy univerzity v Brně v oboru medicíny. Jeho sportovní kariéra však do doby než se naplno začal věnovat studiu na lékařské fakultě, zaznemenala několik mezinárodních úspěchů, taktéž byl velkou oporou  a kapitánem juniorského týmu v reprezentaci ČR. David je mimo jiné velice schopný manažer a proaktivní člověk, který dotahuje věci do konce. Stejně jako v reprezantaci je i v oddíle velkou oporou trenérského týmu.

 

 

 

 

 

 

Nela Chamrádová

I. dan, 3. trenérská třída, trenérka skupiny A a B

Nelča je srdcařka taekwonda a velká bojovnice, která dokáže strhnout davy, když se pro něco opravdu nadchne. Věnuje se už několik let své skupině v oddíle a posouvá nadějné talenty do nejvyšší technické skupiny v TKDFM. Její povaha jí předurčuje k výkonnosti a zdravé tvrdohlavosti, s kterou umí nakazit své svěřence, a tak se většina z nich velice dobře uchytí a má výsledky. Mimo jiné má na starost také naše svěřence, kteří působí ve Středisku talentované mláděže Severní Morava. Nelča je činorodý člověk a mimo taekwondo se také věnuje poezii a pořádá kulturní akce…třeba jste ji viděli na Sweetsen Festu.?

 

 

 

 

 


Adéla Moravcová

I. dan, 3. trenérská třída, vedoucí technické skupiny B

Adélka je v současné době studentkou Ostravské univerzity, ale zároveň aktivní reprezentantkou. V juniorské éře si Adélka šáhla na kovy nejcennější na mezinárodním poli v individuálních kategoriích, nyní si začíná hájit své místo i v seniorské reprezentaci a nutno dodat, že má velké odhodlání opět stát na stupních vítězů.
Adélka je pragmatický člověk a své svěřence umí velice dobře motivovat k lepším výsledkům. Je to pravá ruka Nelči, s kterou společně vede skupinu zelených pásků.

 

 

 

 

 


Dalibor Pantlík

II. dan, 3. trenérská třída, trenér skupiny C, Náboru a závodního týmu

Vycházející hvězda českého taekwonda, ale zároveň velice skromný taekwondista, který v taekwondu zanechává kus sebe sama. Dříč, který má na kontě juniorské vítězství na Mistrovství Evropy a další nespočet týmových a národních individuálních medailí. Společně s Katkou vede skupinu nejmenších taekwondistů a předává své mnohaleté zkušenosti dalším. Dalibor je cílevědomý člověk, který si jde za svým snem a svou pozitivní aurou umí ,,nakazit“ široké okolí.

 

 

 

 

 


Barbora Kotásková

I. dan, 4. trenérská třída, trenérka technické skupiny C a Náboru

Barča je velká osobnost a talentovaná taekwondistka. Má velkou vůli jít stále kupředu a obrovskou empatii k lidem. Taktéž působí v reprezentaci, ale vzhledem ke svým zraněním, musí sportovní kariéru upozaďovat. Barča je také dobrodruh a mimo taekwondo se věnuje outdoorovým aktivitám jako je horolezectví, slackline ale třeba i urbex. Vede společně s Katkou a Daliborem skupinu našich nejmenších talentů a svou kreativitou posouvá tréninky na další úroveň.

 

 

 

 

 


Adam Kratochvíl

I. dan, 3. trenérská třída, trenér technické skupiny B + A, trenér STM

Dlouholetý taekwondista a trenér matador, který má za sebou už nespočet závodů a tréninků. Adam je služebně jeden z nejstarších členů naší školy a působí již více než 10 let jako trenér. Jeho největší předností je technická zdatnost a vytrvalost, s kterou ohromuje mladé talenty už mnoho let. Adam je technický inženýr a mimo taekwondo se věnuje také dalším sportům a účastní se adrenalinových akcí jako je např. Spartan Race.

 

 

 

 

 


Vendula Bluchová

II. dan, asistentka trenéra

Vendula alias Vendy patří­ k nejtalentovanějším taekwondistkám v poslední dekádě. Její výsledky ční nad její maličkost (výškovou :-)). Dvojnásobná vicemistryně světa a prakticky neporazitelná v technických sestavách v ČR patří Vendula ke špičce českého taekwonda. Své zkušenosti ráda předává dalším mladým taekwonďákům a byť je mnohdy srovnatelně vysoká se svými svěřenci 🙂 její zkušenosti jí vysoce převyšují a je radno si na ní dávat pozor.

 

 

 

 

 

 

Vendula Mertová
I. dan, asistentka trenéra

Další vycházející hvězda, která si svými výkony vysloužila své místo v reprezentaci. Vendula je velice zdatná bojovnice a podobně jako Dalibor je velký dříč, který jde až na okraj svých možností. Má za sebou četná republiková i zahraniční vítězství v žákovských i juniorských startech a stejně jako Vendy je asistentkou trenéra a věnuje se našim nejmenším svěřencům.

 

 

 

 

 

 

 

 

Mezi další trenéry TDKFM patří: Honza Kaděra (I. dan) Peter Lazorik (I. dan) Martin Kosík (I. dan), Jana Krušinová (I. dan). Již brzy připravíme i krátké medailonky o nich.

Zrušené tréninky

  • 2.2. – pololetní prázdniny, tréninky zrušeny ve FM a v Palkovicích
  • 12.-18.2. – jarní prázdniny, tréninky zrušeny na všech pobočkách FM, Pal, FNO
  • 28.3.-1.4 – Velikonoce, tréninky zrušeny na všech pobočkách FM, Pal, FNO

Videosestřih o TKDFM

INFORMACE, NOVINKY, PŘIPRAVOVANÉ AKCE

Chcete-li dostávat upozornění ve formě zprávy v aplikaci What's Up přidejte se pomocí QR kódu níže do naší skupiny a buďte stále v dění :-).

What's Up

PRO NOVÁČKY

Řádná online registrace nového člena do našeho oddílu zde na tomto odkaze :

 portal.taekwondo.cz/register/frydek-mistek