Nejúspěšnější škola MČR 2011 a 2012; absolutní vítěz Czech Open 2013,2015,2016; vítěz TOP TEN LIGY 2015

Velké letní soustředění 2020

V neděli 26. července se na útulný penzion v Kunčicích pod Ondřejníkem sjelo 31 dětí a 6 trenérů, aby zde strávili týden plný taekwonda, her a společných zážitků.

I přes nejasné podmínky ohledně organizace letních táborů, které panovaly během jara tohoto roku, jsme připravovali program soustředění tak, aby se líbil jak nejmenším, tak i starším taekwondistům.

První dny soustředění byly převážně věnovány přípravě na zkoušky, které se konaly ve středu. Tréninky probíhaly v nedaleké tělocvičně a někdy také venku, na trávě či asfaltovém hřišti.  Zkoušky vedl pan Velmistr Hwang Ho-Yong, IX.Dan, který udělil 25 vyšších pásků. Všem gratulujeme!

Během soustředění probíhala celotáborová hra, v níž byly děti rozděleny do „Prastarých klanů“. Ty ve velkých a malých misích sbíraly TKDkredity a vítězné body do celkového žebříčku. Zároveň mohly klany i jednotlivci každý večer nakupovat nové schopnosti nebo vybavení na „Prastaré tržnici“ a poté si vyzkoušet zápasy (podobně jako na reálných závodech) v „Prastaré aréně“.

Každý den měli všichni také možnost „zablbnout“ si na bazénu, půjčit si míče a zahrát si společně něco na hřišti, nebo si zahrát jednu z mnoha deskových her, které jsme na soustředění přivezli.

Ke konci soustředění jsme stihli i výlet na nedaleký vrchol Skalka a také opékaní špekáčků u ohně.

Doufáme, že se všem soustředění moc líbilo!

➡️ Detailní zápisky z jednotlivých dní si můžete přečíst zde: https://www.facebook.com/groups/49000177242/

Fotogalerie ze soustředění zde: https://www.rajce.net/a16882136

Taekwondo Akademie 4 - 6 let

Taekwondo Nábor 7 - 13 let

Taekwondo pro dospělé

Kalendář akcí

Nejsou žádné nadcházející události.

I.TAEKWONDO PLES (2.ročník)

Videosestřih o TKDFM