Nejúspěšnější škola MČR 2011 a 2012; absolutní vítěz Czech Open 2013,2015,2016; vítěz TOP TEN LIGY 2015

IPPON CUP 2019

Kdy:
30.3.2019 @ 08:00 – 18:30
2019-03-30T08:00:00+01:00
2019-03-30T18:30:00+01:00
Koordinační informace
  • Společný sraz a odjezd v 7:45 u 8.ZŠ (kdo má vlastní dopravu může dojet na místo v 8:15 – hala Cingrova 1627/10, Ostrava )
  • Oficiální konec závodů dle propozic je ve 20:00 (ze zkušeností z minulých ročníků okolo 18h), dětí do 8 let budou mít dle propozic odzávoděno již ve 14h
  • Kdo nemá vlastní dopravu pojede s trenéry autem, návrat budou jednotlivé posádky řešit dle situace individuálně. Rodičům předáme kontakt na osobu řidiče.
  • Koučové (trenéři): Filip Gavlas (603 591 642), Kateřina Kolářová, Adam Kratochvíl, Adéla Moravcová
  • Co s sebou: dobok, pásek, případně chrániče (od zeleného pásku výše), svačinu
Průběh závodů
  • 8:00 – 9:30 – registrace závodníků (naše závodníky budou na místě registrovat naši trenéři)
  • 10:00 – oficiální zahájení (společný nástup závodníků)
  • Jednotlivé kategorie a disciplíny se budou v průběhu dne rozjíždět na jednotlivých rinzích, kde budou k dispozici naši koučové. I přesto je potřeba, aby si děti hlídaly své kategorie a v případě, že je vyhlasí na zápas, aby nastoupily co nejrychleji. 
  • Přesný harmonogram bude k dispozici na místě po registraci.
  • Závodů se účastní okolo 200 dětí.
Závodní disciplíny
  • Sestavy
  • Matsogi (boj) – bílý až žlutozelený pásek = boj s pěnovou tyčí, zelený a zelenomodrý = pointfighting, modrý a vyšší = sportovní boj
  • Tukgi (speciální techniky) – do 8 let kopy na rychlosti (20s každá noha), ostatní kop do výšky na lapu nebo desku (st. žáci)

Kalendář akcí

Pro
18
St
16:30 Vánoční soutěž TKDFM
Vánoční soutěž TKDFM
Pro 18 @ 16:30 – 19:30
Místo: tělocvična 8. ZŠ Čas: v 16:15 kontrola přítomnosti závodníků, v 16:30 začátek závodů Pro koho: Pro všechny do 13 let včetně, od bíleho do modročerveného pásku Disciplíny: Tul (všichni), boj s pěnovými tyčkami (10.[...]
Led
29
St
17:00 Zkoušky na T.S. KUP
Zkoušky na T.S. KUP
Led 29 @ 17:00 – 18:30
• Čas: Od 17:00 hodin • Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑jong (9. dan) • Místo: Tělocvična 8.ZŠ ČSA 570, Frýdek-Místek
18:30 Regionální technický seminář
Regionální technický seminář
Led 29 @ 18:30 – 20:00
• Čas: Od 18:30 do 20:00 hodin • Vede: velmistr Hwang Ho‑jong (9. dan) • Místo: Tělocvična 8.ZŠ ČSA 570, Frýdek-Místek

I.TAEKWONDO PLES (2.ročník)

Videosestřih o TKDFM