Nejúspěšnější škola MČR 2011 a 2012; absolutní vítěz Czech Open 2013,2015,2016; vítěz TOP TEN LIGY 2015

Nitra cup 2017

V sobotu 4. března se dva frýdecko-místečtí taekwondisté vydali společně s karvinským oddílem na mezinárodní závody do Slovenské republiky. Zde se konal již 11. ročník šampionátu Nitra cup.

Mezi juniorkami se předvedla Bára Kotásková. V technických sestavách I. danů se nenechala zaskočit mezinárodní konkurencí a po sérii výher skončila na 3. místě. Dalibor Pantlík startoval nejprve v sestavách I. danů, kde nestačil na soupeře ve finále a skončil druhý. Následně v sestavách II. danů prohrál se stejným soupeřem a bral bronzovou medaili.

Ke sportovnímu boji se nejdříve dostal Dalibor. První soupeř mu nedělal žádný problém, druhý rovněž. Ve finále se utkal s kolegou z reprezentace. Zápas dospěl až do prodloužení, ze kterého nevyšel vítěž a následovala náhlá smrt. Frýdecký závodník nakonec dokázal bodovat a zvítězil ve váhové kategorii do 69kg. Bára předvedla pěkný výkon, bohužel bojovala se zkušenou slovinskou reprezentantkou a zápas nedotáhla do vítězného konce.

Celkově se karvinský oddíl, také díky frýdeckým závodníkům, umístil na celkovém 2. místě v pořádí škol.

Autor: Dalibor Pantlík, I.Dan

Zrušené tréninky

  • 2.2. – pololetní prázdniny, tréninky zrušeny ve FM a v Palkovicích
  • 12.-18.2. – jarní prázdniny, tréninky zrušeny na všech pobočkách FM, Pal, FNO
  • 28.3.-1.4 – Velikonoce, tréninky zrušeny na všech pobočkách FM, Pal, FNO

Videosestřih o TKDFM

INFORMACE, NOVINKY, PŘIPRAVOVANÉ AKCE

Chcete-li dostávat upozornění ve formě zprávy v aplikaci What's Up přidejte se pomocí QR kódu níže do naší skupiny a buďte stále v dění :-).

What's Up

PRO NOVÁČKY

Řádná online registrace nového člena do našeho oddílu zde na tomto odkaze :

 portal.taekwondo.cz/register/frydek-mistek