Nejúspěšnější škola MČR 2011 a 2012; absolutní vítěz Czech Open 2013,2015,2016; vítěz TOP TEN LIGY 2015

Interaktivní online tréninky s trenéry TKDFM ONLINE

Ahoj Taekwonďáci, kromě tréninků, které jsou k dispozici na  Taekwondo Online, jsme s trenéry vytvořili nový komunikační kanál, který bude sloužit pro interaktivní tréninky přímo s trénéry jenom pro Vás.  Po prozkoumání všech dostupných technologií jsme se shodli, že pro nás bude ideální aplikace Discord, která je mnohým z Vás určitě blízká a již známá. Pokud ne, určitě se s ní rychle naučíte.

Discord funguje jako aplikace jak na mobilu či tabletu, tak na desktopovém zařízení, případně se dá spustit i přes webový prohlížeč (chrome, firefox apod.). Je jednoduchá a přihlášení je možné i přes tel. číslo, což Vám zabere pár vteřin.

Níže zasíláme odkaz na náš server na Discordu, který je určen jen pro náš oddíl a budeme zde společně trénovat. Pro začátek a pro zkoušku jsme se dohodli, že uděláme jako první trénink skupiny A, který proběhne již zítra v 18:30 přímo v tzv. Hlasové skupině s názvem ,,Skupina A“, do které se dostanete po přihlášení do aplikace (prosím zítra se přihlašujte pouze Áčkaři, na další skupiny taky dojde, nebojte).

Věříme, že vše zítra proběhne v pořádku a pokud ano, ihned dáme k dispozici rozpis dalších tréninků pro další skupiny (pravděpodobně v pátek 12.2.). Proto prosím ostatní členy, pokud můžete, do aplikace se přihlašte a můžete již vyzkoušet prostředí v obecném kanále #tkdfm_vsichni, kde se můžeme spojit a domlouvat se na dalších trénincích, Vašich přáních, cílech a třeba na tom, co byste se chtěli naučit.

V případě jakýchkoli dotazů nebo potíží s přihlášením nás neváhejte kontaktovat. Rádi pomůžeme, poradíme.

Budeme se na Vás těšit již zítra v 18:30.

https://discord.gg/s9ywkzPVPT

Kalendář akcí

Čvn
17
Čt
18:30 Zkoušky na T.S. kup (barevné pásky)
Zkoušky na T.S. kup (barevné pásky)
Čvn 17 @ 18:30 – 19:30
Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) Místo: Tělocvična 8.ZŠ ČSA 570, Frýdek-Místek

Videosestřih o TKDFM