Nejúspěšnější škola MČR 2011 a 2012; absolutní vítěz Czech Open 2013,2015,2016; vítěz TOP TEN LIGY 2015

I.TAEKWONDO PLES (2.ročník) je za námi!

Další ročník ojedinelé akce s názvem I.TAEKWONDO PLES je za námi. A jak se vydařil? Posuďte sami. Pokud se Vám letos nepodařilo zúčastnit, podívejte se alespoň na krátký videosestřih, který shrnuje celý večer v několika highlight snímcích.

Po shlédnutí si jistě rezervujete termín na příští rok, protože už teď víme datum třetího ročníku – 8.2.2020. Opět bude plný akce, zábavy a hlavně taekwondistu z celé ČR na jednom místě :-).

Ten letošní byl ve znamení originálního drinku s příznačným jménem ,,Cesta bojovníka”. Drink se opravdu vydařil a svědčilo o tom i množství, které se ho vypilo :-P. Drink byl lehký, svěží a s nádechem asijské kultury, jak jinak. Náš oddíl si připravil hned dvě exhibice, které diváci ocenili bouřlivým potleskem. Vrcholem exhibiční show bylo přesekávání stavebního materiálů, především tzv. ytongů, kterých nakonec bylo přeraženo rekordních 40 kusů. Ano nejeden stavař by nám za to vynadal.

Kromě ukázek taekwonda na plese vystoupili také bojovníci brazilského jiu-jitsu a na závěr večera – jako třešnička na dortu předevedl Lukáš Bezděk své akrobatické číslo na Cyr Wheel. Celým večerem provázela zpěvačka a moderátorka Kateřina Kouláková alias Kaczi společně s Party Leaders jako hlavní kapelou večera. Hudební program zakončil DJ Meczner a tak si všichni nakonec přišli na své.

I.TAEKWONDO PLESU se zúčastnilo přes 200 lidí – převážně taekwondistů a fanoušků taekwondo (rodičů, kamarádů, známých) z celé ČR. Za celý oddíl bychom všem hostům chtěli poděkovat za účast a pevně věřímě, že se znovu potkáme i další rok.

Odkaz na fotogalerii.

 

Kalendář akcí

Úno
21
19:00 Imunita z pohledu psychologie v Kino Vesmír
Imunita z pohledu psychologie v Kino Vesmír
Úno 21 @ 19:00 – 21:00
Tělo a duše a vztah mezi nimi. Existují zákonitosti, o kterých v běžném životě neuvažujeme. A přece nám zásadním způsobem ovlivňují život. Jsou dostupné každému z nás bez ohledu na naše vzdělání. K jejich přijetí[...]
Úno
28
15:00 Czech OPEN 2020 v taekwondu ITF
Czech OPEN 2020 v taekwondu ITF
Úno 28 @ 15:00 – Bře 1 @ 19:00
Místo: Nymburk Propozice: Ke stažení zde Přihlášení a bližší informace zde
Bře
13
15:30 Školení národních rozhodčích
Školení národních rozhodčích
Bře 13 @ 15:30 – Bře 14 @ 18:30
Místo: Frýdek – Místek

I.TAEKWONDO PLES (2.ročník)

Videosestřih o TKDFM