Nejúspěšnější škola MČR 2011 a 2012; absolutní vítěz Czech Open 2013,2015,2016; vítěz TOP TEN LIGY 2015

Cvičíme interaktivně online s našimi trenéry!

Ahoj Taekwonďáci, kromě tréninků, které jsou k dispozici na YouTube kanále Taekwondo Online, jsme vytvořili nový komunikační kanál, který bude sloužit pro interaktivní online tréninky přímo s našimi trenéry jenom pro Vás.  Po prozkoumání všech dostupných technologií jsme se shodli, že pro nás bude ideální aplikace Discord.

Discord funguje jako jednoduchá chatovací a streamovací aplikace jak na mobilu či tabletu, tak na desktopovém zařízení, případně se dá spustit i přes webový prohlížeč (chrome, firefox apod.). Je jednoduchá a přihlášení je možné i přes tel. číslo, což Vám zabere pár vteřin. Níže zasíláme odkaz na náš server (prostor pro naši interní komunikaci v oddíle) na Discordu, který je určen jen pro náš oddíl a budeme zde společně trénovat. Jsou zde k dispozici jednotlivé technické skupiny (A,B,C a Nábor) obdobně jako na našich klasických trénincích.

Již minulý týden proběhly testovací tréninky se skupinou A a následně i s Béčkem a Céčkem. Tento týden bychom chtěli rozjet i skupinu Náboru pro děti od 6 do 13 let, která cvičila každou středu a pátek. Níže přikládáme rozpis na online hodiny s trenéry pro tento týden. Obdobně bychom chtěli v trénincích pokračovat i další týdny. Pro aktuální informace prosím sledujte náš web, kde dáváme nejdůležitější informace a případně facebookovou  skupinu, kde sdílíme rychlé aktuality.

V případě jakýchkoli dotazů nebo potíží s přihlášením nás neváhejte kontaktovat. Rádi pomůžeme, poradíme.

Tréninky ve středu 17.2.2021

Tréninky v pátek 19.2.2021

Kalendář akcí

Čvn
17
Čt
18:30 Zkoušky na T.S. kup (barevné pásky)
Zkoušky na T.S. kup (barevné pásky)
Čvn 17 @ 18:30 – 19:30
Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) Místo: Tělocvična 8.ZŠ ČSA 570, Frýdek-Místek

Videosestřih o TKDFM