Nejúspěšnější škola MČR 2011 a 2012; absolutní vítěz Czech Open 2013,2015,2016; vítěz TOP TEN LIGY 2015

30 let našeho oddílu

V roce 2022 oslavil oddíl Škola Taekwondo Frýdek-Místek 30 let svého působení. Tohle jubileum se ale v záplavě akcí v minulém roce nepodařilo řádně oslavit. Proto jsme se rozhodli uspořádat malou akci hned z počátku nového roku 2023.

Na oslavu dorazili nejen současní aktivní členové a trenéři, ale také bývalí členové, kteří si na působení v oddílu rádi zavzpomínali. Mezi hosty se objevili i zakládající členové klubu Miroslav Sýkora a Kamil Vyvial, kteří si připomněli počátky klubu a jeho vývoj po celou dobu své existence.

Celkově se na oslavě sešlo asi 40 lidí, kteří si užili společnou večeři a příjemnou atmosféru v restauraci na Střelnici. Hlavním momentem večera byla videoprezentace, ve které současný předseda klubu Filip Gavlas shrnul 30 leté působení oddílu. Předseda poděkoval všem, kteří se na rozvoji klubu podíleli a vyzdvihl přínos jednotlivých trenérů a sportovců. Třešničkou na dortu byla i společenská hra Riskuj, která byla přizpůsobena našemu taekwondo prostředí a tak se v záludných otázkách spojených především s našim oddílem objevily i zajímavé historky, u kterých se všichni dobře bavili.

Během oslavy se všichni hosté zapojili do neformálních diskusí a vzpomínek na minulost. Bylo zajímavé slyšet různé příběhy a zážitky z tréninků a soutěží, které oddíl za svou existenci absolvoval. Většina hostů se shodla na tom, že oddíl přináší nejen sportovní úspěchy, ale také skvělou atmosféru a přátelský kolektiv.

Byla to příjemná příležitost k tomu, aby se oddíl podíval na svou minulost a také, aby díky tomu mohl nastavit další směr do budoucna.

 

Zrušené tréninky (státní svátky, prázdniny apod.):

– od 14.12.2023 do 1.1.2024 jsou tréninky na všech pobočkách zrušeny (FM, Palkovice, FNO) – Vánoční prázdniny

Videosestřih o TKDFM

INFORMACE, NOVINKY, PŘIPRAVOVANÉ AKCE

Chcete-li dostávat upozornění ve formě zprávy v aplikaci What's Up přidejte se pomocí QR kódu níže do naší skupiny a buďte stále v dění :-).

What's Up

PRO NOVÁČKY

Řádná online registrace nového člena do našeho oddílu zde na tomto odkaze :

 portal.taekwondo.cz/register/frydek-mistek